ADANA KLİMA SERVİSİ
0532 436 8926KLİMA ARIZA BAKIM / TEMİZLİK / MONTAJ

Klima Temizliği ve Bakımı Adana Telefon

Aynı Gün veya Ertesi Güne Klima Bakım Onarım Arıza Tespiti veya Montaj İşlemleri için Randevu Alabilirsiniz.

Adana'da sıcakların aşırı artacağı bir döneme giriyoruz. Klimalarımız aşırı sıcaklarda daha çok çalışacak. Eğer klimalarınızın daha az enerji tüketerek daha randımanlı çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız mutlaka detaylı klima temizliği yaptırarak hem iç ünite hem dış ünitenin performansını arttırabilirsiniz. Aksi halde klimalar düzenli olarak detaylı temizlikleri yapılmadığında hem ömürleri daha kısa sürede azalabilmekte daha fazla enerji harcayabilmekte hem de performans açısından olumsuz etkilenmekte hatta sağlık açısından tıkalı filitrelerden dolayı solduğunuz hava kirlenebilmektedir.  Adana'da senelerdir klima bakım ve temizliği hizmeti vermekteyiz. Adana'da nerede olursanız olun bir telefonla gelip en etkili ve sağlığa zararsız bakım ilaçlarımızla detaylı klima temizliği yapalım. Evinizde yada işyerinizde herhangi bir ortamın kirlenmesine mahal vermeden gözünüzün önünde klimaların temizliğini bakımını yaparak klimalarınız en iyi şekilde çalışır vaziyette teslim edelim. ADANA KLİMA BAKIM ONARIM ve TAŞIMA HİZMETİ:   Ayrıca klima takma ve sökme hizmeti de vermekteyiz. Evinizi yada işyerinizi taşırken bize bildirebilir klimalarınızı güvenli bir şekilde çizik dahi oluşmadan özel taşıma aparatlarımızla istediğiniz yere taşıyabilir isterseniz temizlik ve bakımlarını, gaz ayarlarını uzmanlarımızca sizlere hizmet sunabiliriz. Adana Klima Temizliği için bizi arayın.
klima servis telefon

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(4 Soru Cevap Yazıldı)
Veli
5 yıl önce/ 08-2017
klima temizligi
Yakup
5 yıl 3 ay önce/ 05-2017
Klimamızın gazı bitmişti internetten araştırdık. Sağolsunlar hem çok uygun fiyat sundular hem de çok ilgili davrandılar. Prensipli çalışanları olması sebebiyle klima temizliği için de tekrar çağıracağız.
Ersen
5 yıl 5 ay önce/ 03-2017
evimizdeki iki tane 12 binlik klimamızın yaz gelirken temizliğini yaptırdık çok detaylı temizliğini yaptılar klima ilk günkü gibi oldu çok teşekkürler. tavsiye edilir.
Damla
5 yıl 5 ay önce/ 02-2017
Klima temizliği yaptırdık ertesi güne randevu verdiler zamanında geldiler ve temiz is yaptilar teşekkür ederiz. Klima temizliği yaptırmak isteyenlere öneririm.

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

hemenaragelsin