ADANA KLİMA SERVİSİ
KLİMA ARIZA BAKIM / TEMİZLİK / MONTAJ

Adana Klima Servisi - Montaj Bakım Temizlik

Klima montajı mühendislik işidir. Alanında uzman olmayan ucuz klima montajcıları klimanıza yanlış montaj sebebiyle kalıcı hasarlara ve yüksek elektirik harcamasına neden olabilir. Yetkili klima servisleri dışında özel klima servisleri arasında en iyisini seçmenizi öneriyoruz.

Adana'da ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda 15 yıldır sayısız klima sökme takma montaj işlemleri, klima bakım onarım arıza ve klima temizliği yapıyoruz. Müşteri memnuniyetine öncelik veriyor işimizi titizlikle hem ekonomik hem kaliteli yapıyoruz. Yeterli bilgi ve yetenekle donatılmış iş gücüne her zaman ihtiyaç duyulduğunun farkındayız. İşte biz Hemen Ara Gelsin Adana Klima Servisi olarak iyi hizmet ve kaliteli hizmet için bir telefon kadar yakındayız.

KLİMA MARKALARIMIZ:

Daikin - Airfel - Samsung - Vestel - Beko - Arçelik - Toshiba - York  - Baymak - Midea - ElectroLux - Altus - Seg - Uğur - Viessmann - Bosch - Mitsubishi - Mitsubishi Heavy - Hotpoint Ariston - Carrier - Vestfrost - Finlux - Panasonic - Indesit - Regal - Sigma - Vaillant - General - Tronic - Daylux - Rota Climate

ADANA KLİMA MONTAJI

Firmamızdan montaj işlemleriniz için hemen sökme takma montaj fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapılacak işlemin detayını belirtmeniz yeterlidir. Sökülecek ve takılak cihaz cihaz kaçlık? (cihazınız kaç BTU?) Taşıma işlemi nereye yapılacak?  (Odadan odaya mı? Yan apartmana yada daire mi? Yoksa başka mahalleye mi?) Sıva altı tesisat mı sıva üstü tesisat mı yapılacak? (Sıva altı tesisat boruların duvar içinden geçmesidir.) Dış ünitenin ve iç ünitenin birbirine olan uzaklığı (Standart boruya ek yapılıp yapılmayacağı)

en yakın klimacı

ADANA KLİMA TEMİZLİĞİ

Klimaların yılda en az 1 defa detaylı temizliği gerekiyor. Bunu klima üreticisi firmaları mutlaka kullanım klavuzlarında belirtilmekte. Klima temizliği basit bir işlem değildir. Elbette kullanıcılarımızın evlerinde kendi yapabileckleri filtre temizleme gibi kolay yapabilecekleri işlemler var. Ancak bu detaylı temizliğe girmemektedir. Cihazların fazla elektirik yakmaması, tozdan kirden zorlanmadan çalışabilmesi için iç ve dış ünitelerin iç kısımlarının da tertemiz yapılması gerekmekte. Klimalar kısa sürede aşırı tozlanarak özellikle iç ünitenin içeriye bakteri üretmesi sonucu ortamdaki havaya da baketilerin yayılmasına ve çeşitli klima hastalıklarına rahatsızlıklarına neden olabilmektedir.  Adana Klima Servisi firmamızdan en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilmektesiniz. Adana Klima Temizleme sayfamızdan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Klima temizliği ücreti 20 30 tl ye yapılacak bir işlem değildir. Eğer bu ücrete klima temizliği hizmeti almayı düşünüyorsanız kendiniz klimanızın ön panelini açıp filtreleri çıkarıp sabunlu suyla yıkarsanız daha iyi bir temizlik elde edersiniz. Paranız da cebinizde kalmış olur. Firmamız Adana'da detaylı ilaçlı ve özenli temizlik sağlamaktadır. Fıs fıs ile temizlik gösterisine para almıyoruz. Ayrıca 20 30 tl ucuz fiyat alan ve sonuçta memnun kalmayan müşteriler aslında kendilerine daha pahalı hizmet aldıklarının farkına varıyor.  Hem klimanız hem kendi sağlığınız için klima içi bakteri ortamının detaylı temizliğini istiyorsanız bu işin uzmanlarından yeterli bilgi ve donanıma sahip firmaları seçin. Kalite ve iyi hizmet en ucuz olamaz..

ADANA KLİMA GAZ DOLUMU
Nasıl Yapılır? Günümüzde ısıtma ve soğutma için kullandığımız klimalarda gaz kaçağı oluşabilir. Normal şartlar altında gaz eksilmez ve dolum gerekmez. Şayet gaz eksilmesi tespit edilmişse sadece klimaya uygun gazın (R22 - R410A veya R32 gazı gibi) dolumu yapılır. Klima gazı nasıl basılır sorusuna önce cihazdaki gazın tamamı boşaltılmalıdır. Daha sonra uygun gaz dolumu doğru şekilde yapılmalıdır.
Hizmet Bölgelerimiz:Çukurova - Seyhan - Yüreğir ve Sarıçam SEYHAN KLİMA SERVİSİ - Gürselpaşa Pınar 2000 Evler Tellidere Aydınlar Denizli Mithatpaşa Yeşilevler İsmetpaşa Sümer Sakirpaşa Fatih Fevzipaşa Yeşiloba - Yenibaraj Cemalpaşa Gazipaşa Kurtuluş Döşeme ve diğer tüm mahalleler.. ÇUKUROVA KLİMACI - Belediyeevleri Huzurevleri Güzelyalı Beyazevler Toros Yüzüncüyıl (100.Yıl) Mahfesığmaz Kurttepe Esentepe Şambayadı Karslılar.. YÜREĞİR KLİMA MONTAJ FİRMASI:  Atakent Dadaloğlu Yenidoğan Yavuzlar Sinanpaşa Kışla Levent Ptt... Gürselpaşa Klima Toros Klima 2000 Evler Klima Ziyapaşa Klima Pınar Klima

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(10 Soru Cevap Yazıldı)
Aydin civak
2 ay önce/ 07-2022

Klima gazı ne kadar doldurursunuz

Murat simitci
9 ay önce/ 12-2021

Klima bakımı temizliği yapilacak ve dış ünitede buzlanma oluyor muhtemelen gaz eksilme sorunu var gaz basımi yapılacak

Volkan Subaşı
1 yıl 1 ay önce/ 08-2021

9 BTU midea marka klima için temizlik ve gaz basımı hizmeti almak istiyorum fiyat alabilirmiyim, Perşembe veya Cuma günü bu hizmeti alabilirmiyim

Ertan
1 yıl 1 ay önce/ 08-2021
Klima iç dış ünite temizliğini ne kadar
İdris pişgin
1 yıl 1 ay önce/ 08-2021
Gaz dolum ücreti ne kadar ve servis ücreti alıyormusuz
Erhan ALTAY
1 yıl 1 ay önce/ 08-2021
Altus Klimam 4 yıldır depodaydı temizlik montaj ve gaz dolumu olacak fiyatı ne olur acaba ?
Ali Alban
2 yıl 1 ay önce/ 08-2020
Dış ünite buzlanma yapıyor ve klima soğutmuyor gaz dolumu yapılması lazım
Muhammed Ayva
2 yıl 4 ay önce/ 05-2020
Odadan odaya taşınacak
Mevlüde ucdag
2 yıl 4 ay önce/ 05-2020
Klima arızalı açınca çalışıyor ama birden harf çıkıyor ve çalışmıyor fiyatı nekader acaba
Doğukan
5 yıl önce/ 09-2017
2 adet klimanın temizliğini yaptırdık çok iyi hizmet aldık teşekkürler.

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

hemenaragelsin