Adana Kent Kart Dolum

Kent Kartınızı size en yakın kent kart dolum noktalarından doldurabileceğiniz gibi, Adana Büyük Şehir Belediyesi "Akıllı Kent" Uygulamasını kullanarak da online ödeme yöntemini seçerek kent kartınıza dolum yapabilirsiniz. Dolum için kartınızın arka yüzündeki numaradan uygulama üzerinden kredinizi öğrenebilir yükleme yapabilirsiniz.

Adana Kent Kart Dolum

ADANA KENT KART DOLUMU NASIL YAPILIR?

1- İnternetten Online Kent Kart Dolumu Yapabilir Miyim?

Evet, kentkartınız için bakiyenizi online öğrenebilir ve normal kredi kartınızla veya tercihinize göre sanal kredi kartınızla yükleme yapabilirsiniz. 

  • 10 TL yükleme için 0,50krş
  • 20 TL bakiye yükleme için 1,00 TL
  • 30 TL yükleme için 1,50 TL 

Belirtilen tutarlarda kredi kartınızdan ücretlendirme yapılır. Yani her 10 TL yükleme için 0,50 krş ücretlendirme yapılmaktadır. 

2- Online Kent Kart Kullanmanın Avantajı Nedir?

Kent kart yükleme bayisi aramanıza ve gitmenize gerek kalmamaktadır. Online olarak her zaman bakiyenizi takip edebilir ve kartınızla anında yükleme yaparak kent kartın geçerli olduğu otobüs dolmuş gibi tercih ettiğiniz ulaşım araçlarında yetersiz bakiye uyarısı ile karşılaşmaz süpriz yaşamazsınız. Ayrıca kendi kartınızı takip edebileceğiniz ve yükleme yapabileceğiniz gibi ailenizin yakınlarınızın kartlarınıda kent kart bayisine gitmeden internetin olduğu her yerden bilgisayardan telefondan kontrol ve yükleme yapabilirsiniz. 

Not: Yükleme sonrası bakiyenizi mutlaka kontrol etmenizi öneriririz. 

 

Adana Kent Kart Nereden Alınır

 

Online işlemlere gitmek için;

https://m.kentkart.com

 

Bankadan Kent Kart Para / Bakiye Yükleme

 

3- Kent Kart Bayilik Noktalarından Dolum:

Size en yakın Kent Kart Dolum Bayisine uğrayarak kent kartınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz. 

Adana Kent Kart İşlemleri

 

ADANA KENT KART BAYİLİK ALMA

Market, Büfe veya tekel bayii.. Özellikle durakların yakın çevrelerinde yoğun şekilde yayanın ve trafiğin geçtiği güzergahlar üzerinde seyehat eden yolcuların kent kartlarına yükleme yapmak veya yeni kent kart almak için kart satış ve dolum noktaları bir gerekliliktir. Bunun için başvuru yapan büfelerin marketlerin bayii olmak için aranan şartları yerine getiriyor olmaları da gerekir. Eğer şartlar yerinde ve başvuru yapılan noktada bir eksiklik varsa muhtemelen başvuru onaylanmaktadır. Her ne kadar internetten kent karta yükleme yapmak kolaylaşmış olsa dahi bir çok insan yakınında kent kart bayisi varsa bayiden dolumu tercih etmektedir. Adana Kent Kart bayilik almak dolum bayiliği yükleme bayiliği anlamına gelir. Bunun için de öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra şartları ve ihtiyacı sağlamanız durumda yeni satış noktalarına onay verilmektedir.

Adana Kent Kart Bayilik Başvuru

 

 

ADANA KENT KART HABERLERİ

adana belediye otobüsü kent kart

Adana Belediye Otobüs Fiyatları Güncel

  • Adana Kent Kart

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(2 Soru Cevap Yazıldı)
Britta Uensal
2 ay önce/ 07-2022

Benim Kentkart kaybettim. Üstünde para var. Baska Kentkart var. Kayit bir karttan hala elimde olan bir baska Kentkart nasil para alabilirim

yusuf erkayıran
4 ay önce/ 05-2022

kontür yüklemek istiyorum

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

hemenaragelsin