FATİH MH ÇİLİNGİR ADANA
0532 587 786215 Dk Servis / Uygun Fiyat / Garantili Hizmet

Fatih Mahallesinde Acil Çilingir

Seyhan Anahtarcı Adana Çilingirci

Acil kapıda kalma durumlarınız için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Eğer kapıda kaldıysanız anahtarınızı evde unutmuşsanız veya herhangi bir başka bir nedenle kapıda kalmışsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Uygun fiyat politikamız ile Adana'nın hemen hemen her semtinde hizmet veriyoruz. Fatih Mahallesinde çok yakınız kuzeyde Türkmenbaşı bulvarı boyunca, Mavi bulvar çevresi, Batıda Gürselpaşa ve Yeşilevler Çilingirci, Güneybatıda İsmetpaşa Demetevler Mahallesi Güney Doğuda Mithatpaşa Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı Çilingirciniz hazır..

ADANA FATİH MH ÇİLİNGİR SERVİSİ

Fatih Mahallesinde Acil Çilingir hizmetimizin yanında Anahtar çoğaltma, Çelik kapı kilit değiştirme, Kale Kapı'larının kilit değişimleri'ni de sizler için sağlıyoruz. Buna ek olarak Yine Fatih Mahallesi ve Adana'nın heryerine oto kapısı açma, anahtarı içerde unutulmuş araçların kapısının açılması da hizmetlerimiz arasındadır.

Fatih Mahallesinde Acil Çilingir - YETKİLİ KİLİT MARKALARI:

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(1 Kişi Yazdı)
birol
4 yıl 5 ay önce/ 04-2017
Kapı anahtarımızı kardeşimin arabasında unuttuk şehir dışına gitti mecburen çilingir çağırıp kapıyı açtırdık yeni kilit taktırdık. Aramamla 10 dakikada gelmesi bir oldu. Kapıda çocuklarla fazla beklemedik işin ehli usta geldi kapımıza hiç zarar vermeden kapıyı açtı sıfır kilit taktı iç çelik kapıda gıcırdama vardı bi de eli değmişken onu da yağladı bakımını yaptı. Ellerinize sağlık iyi hizmet tavsiye ederim.

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

Seyhan Anahtarcı 0532 587 7862
Mesaj BırakFiyat Al