DÖRTYOL KLİMA SERVİSİ
KLİMA MONTAJ / ARIZA GİDERME

Dörtyol Klima Servisi

Sıcak yaz aylarında klimanız çalışmıyor mu? Yeterince soğutmuyor mu? Taşınacağınız yeni yere klimanın sökülüp montajı mı yapılması gerekiyor? Dörtyol Klima Servis Firmamız hemen yanınızda..

Sıcak yaz günleri yine 2021 yılı itibariyle bizlere merhaba dedi. Hatay bölgesi iklimi yaz aylarında dışarda güneşin altında uzun süre kalındığında son derece zararlı iken aynı zamanda evdelerde ve işyerlerinde klima açmadan durmak da oldukça bunaltıcı olmakta zor anlar yaşatmaktadır bizlere. Sıcakların arttığı böyle zamanlarda Hatay Dörtyol da her yerde olduğu gibi sıfır ve 2.el klima satışlarının artmasına, bozulan arızalı klimaların onarılmasına, klimaların temizliğinin yapılmasına ihtiyaç artmaktadır. Bu ihtiyaçlarınızda Dörtyol Klima Servisi olarak senelerdir sizlere hizmet veriyoruz. 
dörtyol klima servisi telefon

Dörtyol Klima Servisi

Klimamalar günümüzde oldukça gelişmiş. Özellikle enerji tüketimi konusunda (inverter) modelleri daha az elektrik tüketerek aylık elektrik masraflarının azalması için olumlu katkı sağlamaktadır. Piyasada pek fazla inverter dışında satılan klimaların da kalmadığını söylemek doğru olacaktır. Ancak hala eski tip klimaların kullanımı da azımsanmayacak oranda bulunmakta ve ikinci el klima olarak satılmaktadır. Klimanızın markası ve modeli ne olursa olsun, her türlü klima arızası klima (*aç kapat) sıcak üfleme, soğuk üfleme, az ısıtma veya az soğutma (geç soğutma) tüm problemleri için yerinde teknik servisimizden yararlanın. Bunun dışında Dörtyol Klima Servisi olarak firmamızdan her türlü nakil işlemlerinde (Klima Taşıma) sökme, takma, montaj ve demontaj işlemlerinde uzman ekibimizden servis alın.

Klima Servis Hizmetlerimiz (Dörtyol'da)

Klima Temizleme
Klima Kumanda Arızaları
Klima Arıza Onarımı
Montaj ve Demontaj
Sökme ve Takma
Odadan Odaya Klima Taşıma
Ekonomik Klima Serivisi
Klima Hat Çekme
Dörtyol Klima Temizliği
Gaz Dolumu
Klima Gazı Satışı
2.El Klima Satışı ve Alımı

Yukardakine benzer klima ile ilgili arıza onarım ve montaj servisi ihtiyaçlarınız için hemen fiyat alın. Anında fiyat alabileceğiniz bir çok hizmet bulunmaktadır. Söküm ve montaj hizmetleri, taşıma ve nakil işlemleri, klima arıza tespiti ve yerinde onarım hizmeti * klima kumanda problem çözümleri - sıcaklık veya soğuk üflememe - klima gazı eksilmesi sonrası gaz takviyesi ve yeni klima gazı dolumu klima temizleme / klima temizliği gibi aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınız için fiyat alın. Dörtyol Klimacılar arasında firmamız Dörtyol Klima Servisi olarak senelerdir hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimizin sıcak bunaltıcı yaz aylarında klima arıza çözüm noktası olarak yanıbaşınızdayız.

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


Henüz Yorum Yazılmadı.

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

Dörtyol Klima Servisi
Mesaj BırakFiyat Al