ANTALYA KLİMA SERVİSİ
KLİMA MONTAJI TAMİR VE BAKIMI

Antalya Klima Servisi - FİYAT AL

Antalya Kepez Muratpaşa en uygun fiyatlara klima montajı hizmeti almak istiyorsanız firmamızdan hemen fiyat alın. Montaj Bakım Temizlik ve Arıza

Klima sökme ve takma hizmeti, klima temizliği ve klima bakım onarım arıza giderme gibi klima servisi hizmeti vermekteyiz. Yerinde hizmetimiz bulunmaktadır. Klima montajı fiyatları ve diğer temizlik bakım onarım için telefondan bizden ortalama fiyat alabilirsiniz. Genellikle randevulu çalışmaktayız. Bir gün önceden randevu almanızı tavsiye ederiz. Çok acil durumlarda mümkün olduğu kadar yardımcı olmaya çalışmaktayız.  

ANTALYA KLİMA MONTAJI

(SÖKME TAKMA TAŞIMA MONTAJ) Antalya Kepez'de istediğiniz yerden istediğiniz yere kaliteli işçilik güleryüzlü personel hizmeti ile tüm müşterilerimiz klima montajı hizmetimizi alabilirler. Bir defada dikkatli ve doğru bağlantılar yaparak size klima sökme taşıma ve montajı esnasında arıza çıkarmadan diğer bir çok firma gibi gelişigüzel değil işine ve müşteriye saygılı personellerimizle hizmet vermekteyiz. Bir çok klima montaj sonrası sorun yaşayabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Antalya Klima Servisi firmaları arasında bugün en çok tercih edilen klima servisi için çağırılan firmamızdan siz de piyasa fiyatına en iyi hizmeti alabilirsiniz.

AŞAMALAR:

1. Klimanız eğer başka yere taşınacaksa sökme işlemini güvenli bir şekilde sağlıyoruz. 2. İç ve dış ünite söküldükten sonra taşıma işlemine hazırlık yapıyoruz. Müşterimiz kendisi taşıyacaksa  evden eve taşıma firmasının aracına yükleme işlemi sağlıyoruz. Klima tarafımızca taşınacaksa iç ve dış ünite zarar görmeyecek şekilde güvenle kendi aracımıza alıp montaj yapılacak adrese gidiyoruz. 3. Montajın gerçekleşeceği adreste klima için sıva altı tesisat varsa ve aynı yere montaj sağlanacaksa aynı yere yoksa müşterimizin istediği yeni bir yere montajı sağlıyoruz. Genellikle yeni apartmanlarda sıva altı montaj yapılmaktadır. Sıva altı montajlarda klima boruları duvar içinden ilerlemekte ve dışardan görünmemektedir. Müşterimizin isteği doğrultusunda montaj işlemini sağlıyoruz. Son olarak klimanın tüm ayaları yapılarak çalışır vaziyette müşterimize teslim ediyoruz.  

KLİMA TEMİZLİĞİ İŞLEMLERİ - DİKKAT

Türkiye'de ve Antalya'da ısınma ve soğutma ihtiyacının büyük bir kısmı klimalar ile sağlanmaktadır.  Yeni nesil klimaların çoğu üstelik çok az elektirikle maksimum verimde çalışabilmektedir. Ancak ister yeni ister eski klimanız olsun tüm klimaların en iyi verimde çalışabilmesi için düzenli olarak en az yılda iki defa klima temizliği işleminin yapılması gerekmektedir. Özellikle klimaların filtreleri ciddi anlamda hızlıca toz tutmakta ve dışardaki mikroplar zararlı bakteriler oluşarak bir süre sonra içeriye bu bakterilerin girmesine neden olmaktadır. Kima üreticileri de bu konuda tüketicileri uyarmaktadır. Klimalar eğer zamanında temizlenmezlerse bakterilerin soluduğumuz ortamlara yayılmasına neden olacaktır. Sağlık açısından olumsuz yanı olduğu gibi bir de klima temizlenmezse ne olur sorusuna ikinci yanıt olarak klimaların daha fazla enerjiyle daha az performans göstermesine neden olacağını söyleyebiliriz.  Filtreleri tıkanmış cihazlar performans düşüklüğü yaşayarak ortamı istenilen sıcaklığa yada soğukluğa getirmek için daha çok çalışacak daha çok elektirik tüketeceklerdir. Kısacası siz de iyi bir klima temizliği yaptırmanız gerektiğini düşünüyorsanız firmamızdan bir telefonla fiyat ve randevu alabilirsiniz. Klima temizliği fiyatları genellikle çok yüksek değildir. Ancak çok ucuz klima temizlediğini iddia eden firmalara temkinli yaklaşınız. Zira kima temizliği sadece filtreleri sudan geçirmek değil aynı zamanda klima içinde oluşmuş bakteri ortamını da ilaçlı dezenfekte ile arındırmak gerektiğidir. Temizlik işlemi sadece filtre temizliğinden ibaret değildir. İç ve dış ünitelerin uygun şekilde ilaçlı temizliği şarttır. Bu hizmeti veren Antalya Kepez klima servisleri fiyatları genellikle aynıdır... Bizden hemen şimdi fiyat alabilirsiniz.  

ANTALYA KLİMACI SERVİSİ

Kepez Muratpaşa ve diğer istenilen her yere hizmetimiz bulunmaktadır. Herkes işinde en iyi hizmeti sunmaya çalışırsa işini düzgün yapmayan kimse kalmaz bu dünyada. İşini düzgün yapması gereken bir meslek erbabı da klimacılar. Bu hizmeti veren klima servisleri firmalarından detaylı ön bilgi almayı unutmayın lütfen..      

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)

3 + 4
(17 Kişi Yorum Yazdı)
mehmet akçakaya
2 ay önce/ 01-2021
klima temizliği yaptırmak istiyorum
AYSU YILMAZ
6 ay önce/ 09-2020
Eski oturduğum evden sökülüp simdiki eve takilicak
Yeşim aksu
6 ay önce/ 09-2020
12 btu klima taşıma ve temizlik ücreti nedir?
Suat yalnız
8 ay önce/ 08-2020
1.5 yıllık 1200 btu klima iç ünite temizliği
Metinndilmac
8 ay önce/ 08-2020
9000btu klima sökülüp yan bitişik daireye montaj edilecek
Fuat Katar
8 ay önce/ 07-2020
Klimayı giriş kattaki daireden söküp diğer giriş kattaki daireye takacak
Mustafa Şenkal
9 ay önce/ 07-2020
Klima sökme işlemi yapilacak
Nermin aktaş
9 ay önce/ 07-2020
9 12 ve 18 lik klimam var temizliği nekadar
Ali Özkul
9 ay önce/ 07-2020
12 binlik klima servis tarafından sökülmüş gaz takviyesi yapılırmı bilmiyorum montajı yapılıcak Bi fiyat alabilirmiyim
ADNAN AKKOL
9 ay önce/ 06-2020
5 ADET KLİMA TEMİZLİĞİ FİYAT NEDİR??
MUSTAFA TERLEMEZ
10 ay önce/ 06-2020
KLİMA BAKIM VE TEMİZLİĞİ
Halim ay
10 ay önce/ 05-2020
2 adet klima 9000 ve 12000 btu. Temizleme fiyatı ne kadar
İsmet Balık
10 ay önce/ 05-2020
Antalya Gebizli mahallesinde bulunan dairemin salon balkonundaki klima sökülerek bir başka odanın balkonuna takılacaktır. Daha önce klima bulunan bir balkon.
emin
10 ay önce/ 05-2020
2 klima için fiyat
Abdullah yılmaz
10 ay önce/ 05-2020
İç ünite dış ünite ilaçlı temizlik fiyat nedir
kadir usta
10 ay önce/ 05-2020
antalya kundu da oturuyorum. evimde 2 adet duvar tipi klima var. bunların temizliğini ne kadar ücrete yaparsınız?
Abdullah
2 yıl 3 ay önce/ 01-2019
Slm klimaya set olarak takma fiyatı nedir