ADANA TIKANIKLIK AÇMA / SIHHİ TESİSATÇI
0536 460 1189Uygun Fiyat / Temiz İşçilik / Hızlı Servis

Adana Tıkalı Tuvalet Açma

Dairenizin tuvaleti tıkanmış ise ciddi bir problemle karşı karşıyasınız demektir. Size en yakın hizmetimizle bu problemden en kısa sürede kurtarmak için bizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede adresinize gelip tıkanmış tuvaletinizi hemen açıyoruz. Cihazla tuvalet tıkanıklığı açma, kameralı pimaş boru açma hizmeti veren firmamız Adana geneli her yere en kısa sürede ulaşabilmektedir.  

TUVALET TIKANIKLIK AÇMA ADANA

Tıkalı Tuvalet Açma

Tuvaletiniz bir çok nedenden dolayı tıkanmış olabilir. Genellikle kağıt peçete yabancı cisimlerin atılması sebep olabilmektedir. Bu durumda vakit kaybetmeden bizi arayarak sorununuza çözüm için bilgilendirmeniz yeterlidir. Ortalama geliş süremiz 15 dakika ile 1 saat arasında o anki iş yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Geliş süremiz ile ilgili bilgiyi telefondan öğrenebilirsiniz. Hizmetlerimiz: Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı Pimaş Boru Açma Gider Borusu Açma Kanalizasyon Açma Alafranga Tuvalet Alaturka Tuvalet tıkanan her türlü tuvalet son teknoloji cihazlarla açılır. Detaylı bilgi ve fiyat için telefondan ulaşınız.  Adana Sıhhi Tesisatçı her türlü sorun ve problemlerinizde çekinmeden samimi yardım için hemen arayın.  

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(3 Soru Cevap Yazıldı)
Kemal Akyiğit
8 ay önce/ 01-2022

Tuvalet tıkalı ve bir yerde tıpa takılacak

Sahin
3 yıl 3 ay önce/ 06-2019
Selamun Aleykum gider borusu tikali ne yapabiliriz...
Bayram
3 yıl 5 ay önce/ 04-2019
Müstakil tek katli evin lağım gider borusu tıkalı. Yavaş gidiyor ve koku yapıyor. Aşkı geldi su bastı. Ancak evin içinde sorun yok. Ana hatta sorun varmış. 100 ana boruda sorun. Bu sorunu gidermek bana kaça malolur.

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

hemenaragelsin