ADANA SU KAÇAĞI TESPİTİ
0536 460 1189Uygun Fiyat / Temiz İşçilik / Hızlı Servis

Adana Su Kaçağı Tespiti

Evinizde işyerinizde istenmeyen durumlardan biri olan ve sizi büyük masraflara neden olabilen su kaçağı ile başınız dertte mi? Hayır kötü senaryolar düşünüp dert etmeyin artık eskisi gibi su kaçağını bulmak için kırmak dökmek yok. Su kaçağını termal cihazlarımızla kontrol ederek sadece sızıntı yapan yeri bularak sizi büyük masraflardan kurtarıyoruz.. Kısacası nokta atışı yaparak su kaçağını tespit eden cihaz ile sadece alakalı olan yeri onarıyoruz...

SU KAÇAĞI TESPİTİ ADANA

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPAN SU TESİSATÇISI

Sadece bir bölümden sızan suyu bulmak için koskoca evinizde deneme yanılma yöntemi ile fayansların duvarların kırılması size büyük külfet yaratacaktır. Bu durum neyse ki teknolojiyi yakından takip eden ustalarla geride kaldı. Teknolojiyi her zaman yakından takip etmemiz işlerimizi hem kolaylaştırdığı gibi hem de zamandan büyük tasarruf sağlamaktadır. Eğer sizin de su kaçağı tespiti ihtiyacınız varsa firmamızdan ve işin erbabı ustalarımızdan telefondan bilgi alabilir aynı gün yada ertesi güne hemen randevu alabilirsiniz. Adana içinde her noktaya hızlı servisimiz bulunmaktadır.  Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Sarıçam olmak üzere yoğun olarak 4 ilçeye hızlı hizmetimiz bulunmaktadır. Diğer ilçeler ve köylerimiz için de telefondan bilgi isteyiniz.  

  • Sıcak Su Tesisatı Kaçak Tespiti
  • Temiz Su Tesisatı Kaçağı Bulma
  • Gider Pis Su Tesisatı Kaçağı Tespit Etme
  • Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Tespiti
  • Yangın Hidrantı Kaçak Tespiti

Su kaçak tespiti de dahil olmak üzere 10 yıldan fazla süredir Tüm Adana'da su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız yüksek kalite hizmet ve müşteri memnuniyet anlayışı ile hizmetinizdedir.

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(4 Soru Cevap Yazıldı)
Mehmet ali Şahin
11 ay önce/ 10-2021

İyi akşamlar hocam yeni ev su sızıntısı var duvarlar nem kapıyor

Armağan
1 yıl 4 ay önce/ 05-2021
Merhaba, evin mutfak duvarında sürekli tamir edildiği halde nemlenme oluyor. Sıcak su veya evin pis su gider hattında kaçak olduğunu düşünüyoruz. Arıza tespiti için ne kadar ücret talep ettiğinizi öğrenebilir miyim?
Mahir Malkoç
2 yıl önce/ 09-2020
Banyodan su kaça olup olmadığı tespit edilecek.
Murat Donum
4 yıl önce/ 09-2018
Evimizde bulamadığımız şu kaçağı var tespit ve tamiri için

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

hemenaragelsin