ADANA MENTEŞELİ SİNEKLİK
0533 620 8396Açılır Kapanır Sineklik Modelleri

Adana Menteşeli Sineklik

background-image: url('/gorsel09/pvc-sineklik.jpg'); background-position: center;

Adana Menteşe Sineklik

Geceleri pencere ve kapı açık uyuyakta zorluk mu çekiyorsunuz?? Yazın Adana Çukurova'da, Seyhan'da, Yüreğir'de Sarıçam'da sineklik ihtiyacınız mı var? Adana Menteşeli Sineklik fiyatları hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Menteşe sistemli kapı pencere sinekliklerin diğer sinekliklerden farkı nedir? Sineklik konusunda yanıbaşınızda üretim ve hizmet veren firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere uygun fiyatı ve kaliteyi bir arada sunuyoruz..

Adana Menteşeli Sineklik

Her çeşit sineklik ihtiyaçlarınızda bizden bilgi alın. En çok talep aldığımız sineklik modellerinden biri de menteşeli sistemdir. Dayanıklı uzun ömürlü ve pratik olan bu model uygun fiyatı ve kolaylığı ile günümüzde hala tercih edilmektedir. Adana Sineklik olarak montaj ve satış sonrasında dahi garanti kapsamında destek veriyoruz. Adana Menteşeli Sineklik hizmeti veren firmamızın ürünlerini ve hizmetleri hakkında telefondan bilgi isteyin. İşinin ehli olan üretim ve montaj ekibimiz konfor alanınızı oluşturmak için bir telefonununuzu beklemektedir. Adana Pvc Kapı Pencere alanında uzman kadromuz, sineklik ihtiyacı duyduğunuz yaşam alanlarınız için hem ekonomik hem de kullanışlılığı yüksek en iyi seçenekleri sizlere sunmaktadır. 
MENTEŞELİ SİNEKLİK NASIL YAPILIR?
Dayanıklı ve uzun ömürlü sineklik tüllerini ölçüsünü aldığımız kapı ve pencereleriniz için profil hazırlayıp bu profillere gerdirme ve sıkıştırma yöntemi ile sabitliyoruz. Hazırladığımız menteşeli sineklik profillerini kapı ve pencerelere uyguluyoruz. Sistemin mantığında olan menteşeler kullanılmak istenmediğinde yuvalarından çıkarılabilir ve daha sonra tekrar kolayca takılabilir. Sineklik temizliği konusunda oldukça pratik olan menteşeli kapı sinekliği veya menteşeli pencere sineklikleri bu nedenle de günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir. 
MENTEŞELİ SİNEKLİK FİYATLARI: Fiyatlar alınacak ölçü ve kapı pencere sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyat almak için telefondan iletişime geçiniz. 

MENTEŞELİ SİNEKLİK MODELLERİ

Sağa Açılır Menteşeli Sineklik
Sola Açılır Menteşeli Sineklik
Menteşeli Kapı Sinekliği
Menteşeli Pencere Sinekliği
İçeri Açılır Model
Dışarı Açılır Model

NEDEN MENTEŞELİ SİNEKLİK?

  • Kolay Temizlik İmkanı
  • Kolay Sök Tak Özelliği
  • Pratik Kullanım
  • Pencere ve Kapılara Uyumluluk
  • Ekonomik Uygun Fiyat
  • Uzun Ömürlü Olması

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(5 Soru Cevap Yazıldı)
Haşim Turaçtemur
1 yıl 1 hafta önce/ 08-2021
İyi akşamlar, 12 adat menteşeli global 50x100 cm sinekliğe ihtiyacım var. Montaj süresi ve fiyatı hakkında bilgi rica edeceğim. Adana ili Karataş ilçesi.
Yelda kabadayı
1 yıl 11 ay önce/ 09-2020
1 adet mutfak penceresi,3 adet sürgülü kapı,1 adet balkon kapısı Pimapen,cam balkonda 2 pencere
Öner
2 yıl 1 ay önce/ 07-2020
Menteşeli sineklik kaça yapıyorsunuz balkon kapısı.
Yalçın çağlayan
2 yıl 1 ay önce/ 07-2020
5 adet menteşeli cam sineklik1 adet sürgülü fiyat verirmisiniz?
Ebru Filazi
2 yıl 2 ay önce/ 05-2020
Kapı ppencere sineklik yaptırmak istiyorum

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

hemenaragelsin