ADANA İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Adana İnşaat Sonrası Temizlik

Hizmet hemen ayağınıza geliyor Adana İnşaat Sonrası Temizlik ihtiyacınız için hemen fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz. Firmamız ve temizlik personellerimiz alanında uzman olup gerekli sertifikalara bilgi beceri ve donanıma sahip olup her birey sigortalıdır. Yeni eviniz işyeriniz için temizlik elemanı tutmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Size en yakın samimi ve kaliteli hizmeti en makul uygun fiyatlarla sağlamak için buradayız. Bir telefonla evinizin metrekare / oda sayısını kaç temizlik elemanı istediğinizi ne zaman temizlik yaptırmak istediğinizi telefonda ihtiyaçlarınızı söylerek hemen fiyatları öğrenebilirsiniz.  Bilgi ve randevu için hemen arayın.  

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ADANA

ADANA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İÇİNDE İLK

İnşaat Sonrası Temizlik : İnşaat firmasından yeni aldığınız evinizin işyerinizin kaba ve ince temizliğini en ince ayrıntısına kadar temizliyor size tertemiz dairenize geçmeniz için tüm külfetli zaman harcamanıza neden olan süreci biz hallediyoruz. Tadilat Sonrası Temizlik (Boya - Sıva - Fayans - Seramik Döşeme - Duvar Kırma - Duvar Bölme vb tadilat işlerinizden sonra her türlü inşaat tadilat kalıntılarının kaba ve ince temizliği detaylı olarak yapıyoruz. )  

Hizmet Verdiğimiz Adana Bölgeleri:

Merkez Seyhan ve Çukruva Bölgesi: Tüm semt ve mahallelere geliyoruz..  Yeni yerleşim alanlarından Gürselpaşa Pınar Mahallesi başta olmak üzere 2000 Evler Belediye Evleri - Güzelyalı Bahçeşehir Toros Beyazevler Kenan Evren Turgut Özal Yüzüncüyıl Huzurevleri.. Türkmenbaşı Bulvarı Tellidere -Mavi Bulvar - Gazipaşa Cemalpaşa Fuzuli Caddesi - Yüreğir ve Sarıçam: Atakent Mahallesi Dadaloğlu E5 Üzeri - Yenidoğan Mahallesi İncirlik Mahallesi - Kışla Levent Sinanpaşa Yavuzlar...   Adana İnşaat Sonrası Temizlik Yapan Temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen iyi temizlik hizmeti veren firmalar arasında olan Adana inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik firmamız siz değerli müşterilerimiz için de hizmet vermeye hazırdır. Bilgi ve randevu için hemen arayın...   Adana Temizlik

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(2 Soru Cevap Yazıldı)
Emine Göncü
1 yıl 3 ay önce/ 05-2022

Bizim 3 katlı villamız var insaat bitti ve temizlik fiyat ögrenmek istiyoruz

Adnan Çakır
2 yıl 3 ay önce/ 06-2021

Merhaba 250 metrekare iş yerimin fayanslarının derzlerini yeniledim... fayanslarda iz kaldı bunun için fayans temizligi yaptırmak istiyorum...fiyat alabilir mıyım?