ADANA ÖĞRENCİ KENT KART AL
ADANA KENT KART ÖĞRENCİ KART

Adana Öğrenci Kent Kart Başvuru

Tüm öğrenciler daha ekonomik ulaşım imkanlarina ihtiyaç duymaktadir. Bu nedenle belediye otobüsü özel halk otobüsleri ve dolmuslarda öğrenci kent kart ile sivil kent kart arasinda biniş ücretleri fark göstermektedir. 

Adana Öğrenci kentkart nereden alınır? Kent kart ogrenci basvurusu icin gerekenler. Kent kart online basvuru nasil yapilir? Ilk kez ogrenci kent karti cikarma fiyati ucreti ne kadar?  Adana öğrenci kartı nasıl çıkarılır? Adana öğrenci kent kart için gerekli belgeler. Adana öğrenci kent kartı nasıl çıkarılır? Adana öğrenci kartı - öğrenci belediye kartı adana

ADANA ÖĞRENCİ KENT KART BAŞVURUSU

ADANA ÖĞRENCİ KENT KART NASIL ALINIR?

Öğrenciliğinizi belgeleyen belgeye sahip olmanız gerekir. 

Siz de Adana Ögrenci Kent Kart Başvurusu yapmak istiyorsaniz aşağıda gerekli evrakları hazirlayarak başvurunuzu kolayca tamamlayın..

Öğrenciliğinizi kanıtlayan öğrencilik belgesi..

adana öğrenci kart başvuru

Öğrenci Kent Kart almak için gerekli belgeler ve 2023 güncel kart ücreti

ADANA ÖĞRENCİ KENT KART ALMA AVANTAJLARI

Öğrencilik belgeniz varsa kent kart ogrenci belgesi alma hakkiniz bulunmaktadir. Bu yuzden daha uygun fiyata sürekli otobüs dolmus toplu ulasim araclari kullanmiyorsaniz bile daha uygun fiyata binis hakki elde edersiniz.

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(Öne Çıkan Talepler: 1)
GÜLŞEN KIRPIK
8 ay önce/ 04-2023
Adıyaman'dan geldik, depremzedeyiz, öğrenci yurdunda kalıyoruz ve 3 öğrenci 1 öğretmen için Kent kart almak istiyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.