ADANA GÜZELYALI MH KLİMA SERVİSİ
0532 436 8926KLİMA ARIZA BAKIM / TEMİZLİK / MONTAJ

Adana Güzelyalı Mahallesi Klima Servisi

Adana Güzelyalı Mahallesi Klima Teknik Servisi - Klima Sökme Takma Montaj İşlemleri * Detaylı Klima Temizliği - Çukurova Klima Servisi Aynı Gün veya Ertesi Gün Randevu

Hayatımızda havaların özellikle çok sıcak olduğu Adana’da klimaların önemi son derece büyüktür. Yaşam kalitemizi öyle büyük oranda arttırır ki klimalar onsuz nefes almak özellikle çalışırken yada uyumak isterken zülüm gibidir. Klimalar doğru kullanıldığında bize huzur sağlık, konfor rahatlık sağlar yaşam kalitemizi arttırır.  10 seneyi geçen sürede Adana Klima Servisi olarak başta Güzelyalı Mahallesi ve çevresinde klima montajı klima arıza tespiti / yerinde klima arıza giderme hizmeti veriyoruz.  Firmamız engin bilgi ve teknolojiyi yakın takip etmekte olup garantili hizmet vermektedir. Firmamız ucuz hizmet ve kalitesiz işçilik kesinlikle vermemektedir. Ucuza yapılan tesisat işleri malesef özensiz yapılmaktadır. Özensiz yapılan işlerde sorunlar muhakkak çıkmaktadır. Adana Klima Servisi olarak makul fiyatlarla müşterimizi yaptığımız sorunsuz tesisat işlerimizle geniş zamanda mutlu etmekteyiz. Kalite ucuza alınamaz.
klima servisi

GÜZELYALI KLİMA SERVİSİ

ARÇELİK VESTEL SAMSUNG MİDEA:

Arçelik Beko Samsung Daikin Airfel Bosch Indesit York Baymak Demirdöküm Vaillant Fujiplus Toshiba Midea Carrier Finlux ve diğer her markaların Adana servisini vermekteyiz. Eski tip on off klimalar, inverter klimalar - Split ve Monoblok her çeşit klimaların montajını tesisatını en doğru şekilde klimalarınızdan en iyi verimi alacak şekilde yapıyoruz. Klima Sökme Takma Nakil işlemleri - klima arıza tespiti ve yerinde onarımını - detaylı split klima iç dış ünitelerin temizliğini klima temizleme kiyasalları ile ilaçlı olarak yapıyoruz. Tüm işlerimizde garanti veriyoruz.

ADANA GÜZELYALI KLİMA SERVİSİ

Turgut Özal Bulvarı - Uğur Mumcu Bulvarı -  Adnan Menderes Bulvarı - Her yere aynı gün yada istediğiniz güne randevu alabilirsiniz. Randevu ve detaylı bilgi için hemen arayın.

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


Henüz Yorum Yazılmadı.

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

Güzelyalı Klima Servis 0532 436 8926
Mesaj BırakFiyat Al