Yıldızevler Klima Servisi Çankaya

 • Yıldızevler Klima Servisi
 • Yorumlar (0)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • Klimanızın taşınması gerekiyorsa (odadan odaya - evden eve yada işyerinden işyerine) hemen arayın uygun fiyat ve hızlı hizmet alın. Ankara Çankaya ve diğer ilçelerine hızlı hemen hizmet vermekteyiz. Hemenaragelsin.com farkı ile hızlı ekonomik ve kaliteli hizmet güvenilir hizmet burada. Ayrıca klima sökme takma montaj hizmeti dışında ihtiyacınız varsa her türlü klima arıza onarım bakım detaylı klima temizliği yaptırın.  

  YILDIZEVLER MAHALLESİ ÇANKAYA ANKARA

  Ekonomik ve hızlı hizmet ile mümkün olan en uygun fiyatlarla klimanızı istediğiniz yerden söküyor istediğiniz yere taşıyor ve özenle montajını yapıyoruz. Aynı zamanda klimanızın varsa arızasını tespit ediyor bilgilendiriyoruz. Klimanız uzun süredir temizlendiyse daha fazla elektirik harcamasına neden olabilir sizde hem sağlığınızı hem de ekonominizi düşünerek uzun süredir temizliği yapılmamışsa iç dış ünitenin detaylı ve ilaçlı temizliğini yaptırın hem klimanız daha uzun ömürlü olsun hem daha az elektirik harcasın. Klimanız gazı eksilmişse problemin kaçak olup olmadığını tespit edelim tekrar etmeyecek şekilde gaz takviyesi yapalım klimanız daha verimli çalışsın.

  Klima Servisi Klima Montajı

  Yıldızevler mahallesi ve yakın çevrelerine mümkün olduğu kadar aynı gün içinde yetişelemeyecek yoğunlukta ertesi güne randevu alabilirsiniz. Yoğunluk zamanlarında bu süre bir kaç gün farkedebilmektedir. Klimanız hangi marka olursa olsun, yetkili özel servislerinden daha uygun fiyata daha ekonomik taşıyoruz. Klimanız ister duvar tipi ister salon tipi veya mobil olsun özenle taşıyor sorunsuz montajını sağlıyoruz.   Her marka klima servisimiz bulunmaktadır. Uzman olduğumuz klima servisi konusunda bir telefon ve randevu ile hizmetinizdeyiz.  

  Klima Temizleme - Fiyatları

  Firmamız iç ve dış ünitenin tam temizliğini gerçekleştirmektedir. Böylece klimanızda birikmiş dışardan müdahale edemeyeceğiniz toz kir ve bakteri yuvalarına müdahale ederek ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlarız. Cihazınız daha az elektirik harcayarak daha iyi soğutur daha iyi ısıtmaya başlar. Klimadan gelen kötü kokular kaybolur yerine daha temiz ferah taze hava sirkülasyonu oluşturur. Her yıl detaylı temizlik konusunda gereken özeni göstermenizi tavsiye ediyoruz.. yaptırmanızdır. Temizlik için hemen arayın bilgi / fiyat ve randevu alın.

  KLİMA GAZI DOLUM ÜCRETLERİ

  Cihazınızın marka ve modelini berliterek en uygun orjinal gaz fiyatlarını telefondan öğrenebilirsiniz. Cihazın gaz eksiltmesi çeşitli sebeplerden olabilir. Gaz sürekli eksiliyorsa gaz kaçağının tespiti ve müdahalesi gerekir.
  Hizmet Mi Veriyorsunuz? Buradan Devam Edin

  İlk Yorumu Sen Yap

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika