ORAN MH ANAHTARCI ANKARA
15 Dk Servis / Uygun Fiyat / Garantili Hizmet

Oran Çilingirci Anahtarcı Ankara Çankaya

Ankara Oran Mahallesi Çankaya ve yakın çevrelerinde güvenilir hızlı işini düzgün yapan 15 20 dakikada hemen kapınıza gelecek anahtarcı çilingir arıyorsanız telefon açmanız yeterli.  

ORAN MH ÇİLİNGİR ANAHTARCI

Çankaya Ankara Çilingir Oran Mahallesi

Daire kapımın anahtarlarını göbeklerini değiştirmek istiyorum : Evinizi ofisinizi değiştirdiğinizde yeni dairenize taşındığınızda güvenlik önlemi olarak yapılacak ilk iş kapı göbeklerini komple değiştirmektir. Bunun için göbek değişimi mümkünse kendiniz de yapabilirsiniz ancak buna zamanınız yoksa bu işlerden fazla anlamıyorsanız işin uzmanı size en yakın Çankaya Oran Anahtarcınızı Çilingirinizi çağırarak zengin seçenekler arasında en kaliteli kapı kilit mekanizmalarını Kale Yale Mul t Lock marka orjinal kilitler taktırabilirsiniz. Her markannın standart 3 anahtarı vardır. Uzman çilingirimizin size sunacağı kapalı sıfır göbeklerin tüm özelliklerini ve aralarındaki farkları öğrenebilir dilediğinizi taktırabilirsiniz. Kapıda kaldım anahtarımı kaybettim, anahtarımı kapının arkasında unuttum kapı çekili yada kilitli kaldı.. Bu tür sorunlarınızda Çankaya Çilingir Oran anahtarcınız hangi koşulda olursa olsun sizi 15 20 dakika içinde bu sıkıntıdan kurtaracak. Kapınıza ve kilit mekanizmanıza zarar vermeden gecenin 1'i 3'ü de olsa arayabilirsiniz. Oran kapı açma fiyatlarımız için telefondan bilgi alabilirsiniz.  

ANAHTARCI HİZMETLERİMİZ.

Kapı Açma İşlemleri (Demir Kapı - Tahta Kapı - Çelik Kapı ) Kapı Göbek Değişimi  - Ev işyeri daire kapısı bahçe kapısı eski kapı kilitleri göbek değiştirme Özel Anahtar Yapımı Kilit Yapımı : Kapı üzerine kilit mekanizması montajı ve göbek kilit takma, anahtarı olmayan kapıya özel anahtar çıkarma işlemi.. Anahtar Çoğaltma ve Kopyalama: Birden fazla anahtar kopyalama ve çoğaltma işlemleri.. Her model marka anahtar kopyalama çoğaltma.. Oto Kapısı Açma: Her marka ve model arabaların vasıta ve araçların kapı kilitlerini zarar vermeden hasarsız açma işlemi.. Güvenilir kapı açma hasarsız kapı açma hizmeti.. Çelik Kasa Açma İşlemi: Her türde ve modelde çelik para kasalarını zarar vermeden açma işlemi. Özel kilit yapımı.. Şifreli çelik kasaların şifresini çözme... Şifreli Kapı Kilitleri Montajı Otomatik Kapı Hidroliği Montajı  

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


Henüz Yorum Yazılmadı.

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

Oran Anahtarcı
Mesaj BırakFiyat Al