Mersin Sineklik

background-image: url('/gorsel09/pvc-sineklik.jpg'); background-position: center;

Mekanlarınızı tozdan sinekten ve böceklerden koruyun. Uzun yıllar kullanışlı görüntü estetiği sağlayacak sineklik modelleri Mersin Sineklik firmamızda sizlerle.

 • Mersin Sineklik
 • Yorumlar (2)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • 2 Kişi Yorum Yazdı.

  Yazları özellikle sinek ve böceklerden korunmanın en iyi yolu kapalı mekanlarımız için sineklik sistemi kullanmaktır. Biz Mersin Sineklik firması olarak her sene sayısız ev ve işyerlerine sineklik montajı gerçekleştiriyoruz. 

   

  MERSİN SİNEKLİK FİRMASI OLARAK NEDEN BİZ?

  Mümkün olan en iyi fiyatları veriyor ve buna rağmen üst kalitede malzeme kullanıyor ve iyi bir hizmet veriyoruz.

  Bizlerin sineklik sistemlerine bakış açısı; kullanışlılık ve mekana sağladığı görüntüdür. Sineklikler hem kullanabilir uzun ömürlü olabilmeli her türlü sivrisinek ve böceklerden koruyabilmeli ve mekana artı değer katabilmeli. Görsel olarak estetik sağlayabilmeli. Gelişigüzel montajı yapılmış çirkin duran sinekliğin bir de amaca hizmet vermiyor oluşu, fiyat performansın düşük olması anlamını taşıyacaktır.

   

  Sineklik Fiyatları

  Mersin’de Sineklik Üretimi ve Montajı Yapan Firma olarak fiyatlar yaptırmak istediğiniz ürün model ve mekanın ölçülerine göre değişiklik gösterecektir. Telefon ile ortalama fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Net fiyatlar için net ölçülerin alınması ve aşağıdaki modellerden kararlaştırılması gerekmektedir. 


  Hizmet Mi Veriyorsunuz? Buradan Devam Edin

  2 Soru / İstek Yazıldı.

  ibrahim
  1 yıl 2 ay önce / 07-2019
  pencere Boy: 148 Enine: 195 Ön balkon kapı Boy: 225 Enine:215 Ön taraftaki çocuk odası pencre Boy:148 Enine:195 Arka balkon kapı Boy:215 Enine:143 Yatak odası Boy 148 Eni 144 Sivri Sineklik menteşeli
  MURAT TURGUT
  5 ay önce / 05-2020
  2 kapı 4 pencere için yaklaşık fiyat alabilir miyim

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika