Adana Menteşeli Sineklik

background-image: url('/gorsel09/pvc-sineklik.jpg'); background-position: center;

Pratik ve ekonomik sineklik modeli olan menteşeli sineklik sistemleri için Adana Sineklik firmamızdan bilgi ve fiyat isteyin. Seyhan Çukurova ve Yüreğir'deyiz.

 • Adana Menteşe Sineklik
 • Yorumlar (3)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • 3 Kişi Yorum Yazdı.

  Geceleri pencere ve kapı açık uyuyakta zorluk mu çekiyorsunuz?? Yazın Adana Çukurova'da, Seyhan'da, Yüreğir'de Sarıçam'da sineklik ihtiyacınız mı var? Adana Menteşeli Sineklik fiyatları hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? Menteşe sistemli kapı pencere sinekliklerin diğer sinekliklerden farkı nedir? Sineklik konusunda yanıbaşınızda üretim ve hizmet veren firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere uygun fiyatı ve kaliteyi bir arada sunuyoruz..

  Adana Menteşeli Sineklik

  Her çeşit sineklik ihtiyaçlarınızda bizden bilgi alın. En çok talep aldığımız sineklik modellerinden biri de menteşeli sistemdir. Dayanıklı uzun ömürlü ve pratik olan bu model uygun fiyatı ve kolaylığı ile günümüzde hala tercih edilmektedir. Adana Sineklik olarak montaj ve satış sonrasında dahi garanti kapsamında destek veriyoruz. Adana Menteşeli Sineklik hizmeti veren firmamızın ürünlerini ve hizmetleri hakkında telefondan bilgi isteyin. İşinin ehli olan üretim ve montaj ekibimiz konfor alanınızı oluşturmak için bir telefonununuzu beklemektedir. Adana Pvc Kapı Pencere alanında uzman kadromuz, sineklik ihtiyacı duyduğunuz yaşam alanlarınız için hem ekonomik hem de kullanışlılığı yüksek en iyi seçenekleri sizlere sunmaktadır. 
  MENTEŞELİ SİNEKLİK NASIL YAPILIR?
  Dayanıklı ve uzun ömürlü sineklik tüllerini ölçüsünü aldığımız kapı ve pencereleriniz için profil hazırlayıp bu profillere gerdirme ve sıkıştırma yöntemi ile sabitliyoruz. Hazırladığımız menteşeli sineklik profillerini kapı ve pencerelere uyguluyoruz. Sistemin mantığında olan menteşeler kullanılmak istenmediğinde yuvalarından çıkarılabilir ve daha sonra tekrar kolayca takılabilir. Sineklik temizliği konusunda oldukça pratik olan menteşeli kapı sinekliği veya menteşeli pencere sineklikleri bu nedenle de günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir. 
  MENTEŞELİ SİNEKLİK FİYATLARI: Fiyatlar alınacak ölçü ve kapı pencere sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyat almak için telefondan iletişime geçiniz. 

  MENTEŞELİ SİNEKLİK MODELLERİ

  Sağa Açılır Menteşeli Sineklik
  Sola Açılır Menteşeli Sineklik
  Menteşeli Kapı Sinekliği
  Menteşeli Pencere Sinekliği
  İçeri Açılır Model
  Dışarı Açılır Model

  NEDEN MENTEŞELİ SİNEKLİK?


  Hizmet Mi Veriyorsunuz? Buradan Devam Edin

  3 Soru / İstek Yazıldı.

  Ebru Filazi
  5 ay önce / 05-2020
  Kapı ppencere sineklik yaptırmak istiyorum
  Yelda kabadayı
  1 ay önce / 09-2020
  1 adet mutfak penceresi,3 adet sürgülü kapı,1 adet balkon kapısı Pimapen,cam balkonda 2 pencere
  Yalçın çağlayan
  3 ay önce / 07-2020
  5 adet menteşeli cam sineklik1 adet sürgülü fiyat verirmisiniz?

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika