Pınar Mah Halı Yıkama Temizleme Adana

 • Pınar Halı Yıkama
 • Yorumlar (0)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • Halılarınızın tertemiz hijyenik olması için Pınar Mahallesi de dahil olmak üzere Adana Halı Yıkama ve Adana Halı Temizleme Firması olarak Tüm Seyhan ve Çukurova ilçelerinde hizmetinizdeyiz. Kalite tesadüf değildir. Halıları çok ucuza yıkarak baştan savma gelişigüzel yıkamıyoruz. Detaylı temizlik yaparak halılarınızın tam hijyenik olmasını ve gönül rahatlığı ile tertemiz paketlenmiş şekilde teslim ediyoruz.

  PINAR MAHALLESİ HALI YIKAMA ADANA

  HALI YIKAMA PINAR MAHALLESİ

  Her halı türüne göre özel yıkama aşamasından geçirdiğimiz halılarınız en kaliteli deterjan ve halı yıkama şampuanları ile hem elde hem otomatik halı yıkama makinelerinden geçirerek yıkıyor özel kurutma odalarımızda kurutuyoruz. En modern halı temizleme aşamasından geçen halılarınız tek bir toz tanesini üstüne almadan ambalajlanarak adresinize teslim ediyoruz.  Adana Pınar Mahallesi ve yakın çevrelerine genellikle aynı gün hızlı servisimiz bulunmaktadır. Halılarınız istediğiniz gün ve saatte adresinizden alınır yine istediğiniz gün ve saatte teslim edilir. 

  Halı Yıkama Hizmet Aşamalarımız:

   

  Halı Türleri:

  Temizliği hijyeni ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Adana Pınar Halı Temizleme ve Adana Halı Yıkama Firmamız geniş hizmet ve kaliteye makul fiyatlarımızla dürüst doğru iş ahlakı ile Tüm Seyhan Çukurova ve Yüreğir'e hizmet sunmaya devam etmektedir. Temizlik konusunda bizi tercih ederek tam detaylı halı temizliği konusunda yepyeni bir deneyim yaşayacaksınız.  Halı haricinde koltuk yıkama - Yerinde Halı yıkama gibi hizmetler de vermekteyiz. Adana Pınar Mahallesi'nin her noktasına aynı gün hizmetimiz bulunmaktadır.
  Hizmet Mi Veriyorsunuz? Buradan Devam Edin

  İlk Yorumu Sen Yap

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika