Gürselpaşa Sıhhi Tesisatçı Sucu Telefon Adana

 • Gürselpaşa Sıhhi Tesisat
 • Yorumlar (1)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • 1 Kişi Yorum Yazdı.
  ADANA SIHHİ TESİSATÇI
  Sucu Yusuf Usta

  Seyhan, Yüreğir, Çukurova

  İyi bir sıhhi tesisat ustası lazımsa eviniz işyeriniz için hem uygun fiyat hem kaliteli işçiliği bir arada sunuyoruz. Her türlü su tesisatı ile ilgili sorunlarınız ve ihtiyaçlarınız için en kısa sürede yanınızdayız. Adana Gürselpaşa Mahallesi ve yakın çevrelere genellikle aynı gün hizmetimiz servisimiz bulunmaktadır. İhtiyacınız ve arızalarınızın durumuna göre öncelik verebilmekteyiz.  

  GÜRSELPAŞA MH SIHHİ TESİSATÇI TELEFON

  SUCU GÜRSELPAŞA SIHHİ TESİSATÇI

  Her evde işyerinde yaşanılan her mekanda su tesisatı olmazsa olmazlarımız arasındadır. Ancak mekanların inşaat halinde başında hatalı yapılan yada işçilik kalitesi malzeme kalitesi düşük olan su tesisatları zamanla arızalara neden olmaktadır. Daha sonradan bu arızalar bazen yüksek maliyetler bazen de basit bir kaç işlem ve malzeme değişimi ile kolayca giderilebilmektedir. Biz Gürselpaşa Mahallesi ve yakın çevresinde size hem en kısa sürede ulaşabiliyor Adana Sucu - Adana Sıhhi Tesisatçı firması olarak en makul uygun ücretlerimizle hizmetinizdeyiz..  

  SU TESİSATÇI HİZMETLERİ:

  Başta en çok arızanın geldiği banyo tuvalet tesisatlarında; Mutfak Su Tesisatı ile ilgili olarak, Apartman Daire Girişi Tesisatı; Sayaç su tüketimi olmadığı halde dönüyor, sayaç çalışmıyor, su gelmiyor veya su çok az geliyor arızaları.. Paslı su borusu değişimi, Komple daire su tesisatı yenileme.. Su kaçağı problemleri, duvarda nem ve rutubet. Kırmadan dökmeden su kaçak tespiti, cihazla kaçak su tespitinin yapılması... Güneş Enerjisi Arızası - Yeni Nesil Güneş Enerjisi Montajı - Vakumlu Enerji Cam Tüplü Enerji Montajları ve Ücretleri.. Adana Doğalgaz Tesisatı Fiyatları - Kombi Petek Montajı - Petekler Isıtmıyor Şikayetleri - Detaylı doğalgaz kalorifer petek temizleme hizmeti - Kombi Bakımı Firmamız 15 yılı aşkın süredir profesyonel hizmet olarak Adana Sucu - Adana Sıhhi Tesisatçı hizmetleri alanında en iyi müşteri deneyimi memnuniyeti ve makul olan en uygun fiyatlarla Gürselpaşa Mahallesi haricinde Adana'nın her yerine en makul ve kaliteli işçiliği ile hizmet vermektedir. Diğer Hizmetlerimiz: Adana Kombi Petek Montajı Adana Doğalgaz Tesisatı Adana Kombi Petek Temizleme Adana Su Kaçağı Tespiti

  1 Soru / İstek Yazıldı.

  Seher tutak
  2 yıl 8 ay önce / 03-2018
  Krozet tabanindan su sızıntısı var acil

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika