GRATİS KARTI AL

Gratis Kartı Nasıl Çıkarılır

Gratis Kart Ücretsiz Mi?

Evet kozmetik alışverişin en bilinen isimlerinden olan Gratis müşterilerine ücretsiz verdiği Gratis Kartı ile daha fazla indirimli alışveriş imkanı sunuyor. Bununla birlikte müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına özel üyelik sağlayarak daimi müşterilerini özel hissetirmek amacıyla alışveriş kartı sunuyor. Tamamiyle ücretsiz bir kart. Aşağıda Gratis Kartı nasıl çıkarılır adım adım anlatıyoruz. 

 

gratis kartı nasıl çıkarılır

Gratis Kartı Nasıl Alınır?

1- Online Gratis Kart Almak

Evet Gratis mağazalarından kart alınabildiği gibi mağazanın kendi web sitesi üzerinden Gratis Kart Başvuru sayfasını açılır. Üye değilseniz başvuru sayfasındaki kişisel bilgiler doldurulur ve üyelik kişisel telefonuna gelen aktivasyon kodu ile onaylanır ve Online Gratis Kartı sahibi olunur. 

2- Mağazadan Gratis Kartı Almak

İnternet sitesine girmeden yukardaki kişisel bilgiler form aracılığıyla doludurulmadan en yakın ziyaret ettiğiniz Gratis mağazalarından ücret ödemen hemen gratis kartı alabilirsiniz. 

3- Kısa Mesajla Kart Başvurusu

Birinci ve ikinci adımları uygulamadan da üçüncü bir seçenek bulunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi vermeden telefonunuzdan 7889 tuşlayarak SMS atabilirsiniz. Mesaj bölümüne GRATİS KART yazararak tüm operatörlerden ücret kesintisi olmadan kart başvurusu yapabilirsiniz. 

 

GRATİS KART AVANTAJLARI

Kozmetik dünyasında sürekli kullandığınız gratis ürünleri varsa veya gratis markasını yeni yeni deniyorsanız gratis kart ile her yeni alışverişinizde para puan kazanır bu puanlarla sonraki alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz. Gratis puanlarınızı web sitesi üzerinden takip edebilir, ayrıca kasada ödeme yaptıktan sonra alacağınız fiş üzerinde de kazanılan puanları görebilirsiniz.

 

gratis kart başvuru

  • GratisKartı

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

hemenaragelsin