Bademlik Çilingir Ankara Kapı Açma

Ankara Büyükşehir Belediyesi Keçiören Bademlik Mahallesi civarında en yakın çilingir anahtarcı hizmeti için arayabileceğiniz çilingir telefon numarası.

 • Bademlik Çilingir
 • Yorumlar (0)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • Bademlik civarında evinizde işyerinizde kapınızın arkasında anahtarınızı unuttmuşsanız, bir telefonla çilingir çağırarak sorunuzu çözebilirsiniz.  Keçiören Bademlik'te her yere gelmekte kısa sürede 10 15 dakika içinde adrese gelmekteyiz. Her türlü kapı açma işlemi gerkeleştirmekteyiz. Kapınıza zarar vermeden hızlı ve güvenilir çilingir hizmeti için hemen arayabilirsiniz.

  BADEMLİK ÇİLİNGİR ANKARA:

  Her tür kapı açma çelik kapı ve diğer demir kapı ahşap kapı açma Kapı kilit değişimi (göbek değiştirme işlemi) Yeni kilit takma (Orjinal Kale Kilit Daf Kilit İto Kilit - Mul t Lock ) Geçtiğimiz günlerde Ankara Keçiören Belediyesi tarafından Bademlik mahallesi ve tüm Keçiören'de bazı güzergahlarda beklenen yol ve kaldırım çalışması sağlanmış bir çok yolumuz ve yaşam alanlarımız daha kullanışlı hale gelmiştir. Ankara Çilingiri olarak Keçiören belediye başkanımız Mustafa Ak 'a teşekkürlerimizi sunarız.   Ankara Çilingir   Bademlik yolu caddesi - baruthane sokak - balkan sokak - erdinç sk - elmalı sk - Akça Kışla Parkı - Necip Fazıl İlkokulu
  Hizmet Mi Veriyorsunuz? Buradan Devam Edin

  İlk Yorumu Sen Yap

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika