ADANA PETEK TEMİZLEME HİZMETİ
KOMBİ ARIZA GİDERME VE BAKIM

Adana Petek Temizliği

Adana Çukurova, Seyhan, Yüreğir ve Sarıçam bölgelerine aynı gün hizmet vermekteyiz. Adana Kombi Arıza / Adana Kombi Servisi / Adana Petek Temizleme / Adana Petek Temizliği - İlaçlı detaylı kombi bakımı ve petek temizliğinde lider firma. Detaylı bilgi ve randevu için hemen arayın.

Petek bakımı yaptırana kombi bakımı hediye. Kampanyalı fiyatımız 150 TL olup, petekleriniz ilaçlanarak tek tek temizlenmektedir. Kombinizde filtre temizliği genleşme tankı, yanma odasının bakımı, yoğuşma kabı temizliğini de yapıyoruz. İşimizi hakkıyla yapıyor kombinizden en iyi şekilde randıman almanızı sağlıyoruz.

Kombi Bakımı diye gelip sadece filtrelerinizi temizleyenlere kanmayın.

Kombinizden en iyi verimi almak için bizi hemen arayın.

Isınmak önemli bir ihtiyaçken çok enerji tüketmek de son derece istenmeyen bir durumdur. Kombi doğalgaz tesisatlarında petek içinde dolaşan sıcak su bir süre sonra aşındırma etkisiyle çamurlaşmaya ve tortu haline gelmeye başlar. Bu durumda suyun devirdaim performansını düşürürerek kombinin daha çok enerji harcayarak daha az ısınmasına neden olurlar. Peteklerinizin zamanla performansının düşmesinin nedeni budur. Eğer ilk gün ki gibi daha çok ısıtamıyorsanız odanızı hemen bu işi doğru yapan petek temizleme hizmeti almalısınız. Petek temizleme ortalama 3 4 saat kadar sürmektedir. Amaç sistem içindeki kirlenmiş çamurlaşmış suyu tahliye ederek yeni temiz su koymaktır.  Sektöründe 8 yıldır hizmeti sunan Adana petek temizleme firmaları arasında önemli yere sahip firmamız en uygun fiyata en iyi hizmeti sunmaktadır.

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


Henüz Yorum Yazılmadı.

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

Adana Petek Temizliği
Mesaj BırakFiyat Al