Adana Petek Temizleme

Adana petek temizlemede en iyi hizmet. Kampanyalı 150 TL uygun fiyatımızdan hemen yararlanın. Petek bakımı yaptırana kombi bakımı hediye.

 • Adana Petek Temizleme
 • Yorumlar (0)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak

 • Petek bakımı yaptırana kombi bakımı hediye. Kampanyalı fiyatımız 150 TL olup, petekleriniz ilaçlanarak tek tek temizlenmektedir. Kombinizde filtre temizliği genleşme tankı, yanma odasının bakımı, yoğuşma kabı temizliğini de yapıyoruz. İşimizi hakkıyla yapıyor kombinizden en iyi şekilde randıman almanızı sağlıyoruz.

  Kombi Bakımı diye gelip sadece filtrelerinizi temizleyenlere kanmayın.

  Kombinizden en iyi verimi almak için bizi hemen arayın.

  Kalorifer petekleriniz eskisi gibi ısınmıyor mu? Çözüm detaylı petek ve kombi temizliği. Daireniz kombi petek temizliği ve bakımı yapıldıktan sonra daha iyi ısınsın istiyorsanız Adana'da senelerdir sıhhi tesisat doğalgaz tesisatı yapan firmamıza uzman ekibimize petek kombi temizliğinizi gönül rahatlığı ile yaptırın.. Son teknoloji petek temizleme makine ve cihazlarımız ile müşterimizin ek isteğine göre peteklerin dış yüzeyini buharla da dezenfekte ediyoruz. Hızlı ekonomik servismiz ile mümkün olduğunca aynı gün yada yetişemediğimiz zamanlarda bir kaç gün sonrasına randevu verebilmekteyiz.

   

  ADANA PETEK TEMİZLEME

  Petekler Neden Temizlenmelidir

  En başta ısınan suyun kireç oluşturmasını söyleyebiliriz. Zamanla korozyon oksitlenme ve kireç petek hatları kalın çamursu bir tabaka oluşturmaya başlar. Zamanında petek içi temizlenmediği durumlarda oksitlenme ve kireç peteklerin kullanılmaz hale gelmesine neden olabilmektedir. Radyatörlerin kirlenip kirlenmediğini anlamanız için ısının her noktasında aynı olmamasını gözlemlemeniz yeterlidir. Tıkanan çamursu tabaka oluşturan petekler heryeri aynı oranda ısınamayacak verimi git gide düşecektir. Bu da ekonomik açıdan kombinizin daha çok çalışmasına fakat az ısınmanıza neden olacaktır. Detaylı temizlik yaptırdığınızda ise, kombiniz rahatlayacak daha az enerji ile maksimum verim sağlayacaktır.


  Hizmet Mi Veriyorsunuz? Buradan Devam Edin

  İlk Yorumu Sen Yap

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika