ADANA PETEK TEMİZLEME
KOMBİ PETEK SERVİSİ

Adana Petek Temizleme

Adana Çukurova, Seyhan, Yüreğir ve Sarıçam bölgelerine aynı gün hizmet vermekteyiz. Adana Kombi Arıza / Adana Kombi Servisi / Adana Petek Temizleme / Adana Petek Temizliği - İlaçlı detaylı kombi bakımı ve petek temizliğinde lider firma. Detaylı bilgi ve randevu için hemen arayın.


Petek bakımı yaptırana kombi bakımı hediye. Kampanyalı fiyatımız 150 TL olup, petekleriniz ilaçlanarak tek tek temizlenmektedir. Kombinizde filtre temizliği genleşme tankı, yanma odasının bakımı, yoğuşma kabı temizliğini de yapıyoruz. İşimizi hakkıyla yapıyor kombinizden en iyi şekilde randıman almanızı sağlıyoruz.

Kombi Bakımı diye gelip sadece filtrelerinizi temizleyenlere kanmayın.

Kombinizden en iyi verimi almak için bizi hemen arayın.

Kalorifer petekleriniz eskisi gibi ısınmıyor mu? Çözüm detaylı petek ve kombi temizliği. Daireniz kombi petek temizliği ve bakımı yapıldıktan sonra daha iyi ısınsın istiyorsanız Adana'da senelerdir sıhhi tesisat doğalgaz tesisatı yapan firmamıza uzman ekibimize petek kombi temizliğinizi gönül rahatlığı ile yaptırın.. Son teknoloji petek temizleme makine ve cihazlarımız ile müşterimizin ek isteğine göre peteklerin dış yüzeyini buharla da dezenfekte ediyoruz. Hızlı ekonomik servismiz ile mümkün olduğunca aynı gün yada yetişemediğimiz zamanlarda bir kaç gün sonrasına randevu verebilmekteyiz.

 

ADANA PETEK TEMİZLEME

Petekler Neden Temizlenmelidir

En başta ısınan suyun kireç oluşturmasını söyleyebiliriz. Zamanla korozyon oksitlenme ve kireç petek hatları kalın çamursu bir tabaka oluşturmaya başlar. Zamanında petek içi temizlenmediği durumlarda oksitlenme ve kireç peteklerin kullanılmaz hale gelmesine neden olabilmektedir. Radyatörlerin kirlenip kirlenmediğini anlamanız için ısının her noktasında aynı olmamasını gözlemlemeniz yeterlidir. Tıkanan çamursu tabaka oluşturan petekler heryeri aynı oranda ısınamayacak verimi git gide düşecektir. Bu da ekonomik açıdan kombinizin daha çok çalışmasına fakat az ısınmanıza neden olacaktır. Detaylı temizlik yaptırdığınızda ise, kombiniz rahatlayacak daha az enerji ile maksimum verim sağlayacaktır.

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


(1 Soru Cevap Yazıldı)
ali şele
5 ay önce/ 12-2022

petek ve kombi bakımı hakkında yapılacak işlemlerle ilğili bilği almak istiyorum. Ayrıca bakım ücretleri hakkında da bilği istiyorum. Ayrıca kampanya hakkında da bilği almak isterim teşekkürler

HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

hemenaragelsin