ADANA MERSİN EVDEN EVE NAKLİYE
0536 853 1649Uygun Fiyat / Kaliteli Hizmet

Adana Mersin Evden Eve Nakliye

Adana'dan Mersin'e mi taşınacaksınız? Hızlı ve ekonomik uygun fiyat almak için hemen arayın. Adana Mersin Evden Eve Firması telefonu.

Adana Mersin Evden Eve

Taşınmanızda size yardım için buradayız. İletişim numaramızdan bize hemen ulaşabilirsiniz.  Adana'dan Mersin'e mi taşınacaksınız? Yada Mersin'den Adana'ya mı? Hemen şimdi arayın eşyalarınızı ve nereden nereye ve ne zaman taşınacağınızı bildirin size en iyi fiyat verelim. Hızlı ve pratik bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanın.

ADANA MERSİN EVDEN EVE NAKLİYE

Streç filmler, eşyalarınızı sarmak için battaniyeler*, eşyalarınızın kutulanması, patpat ambalajlar** ,  giysi kutuları ,  koli bantları - geniş ve derin fıçılar*** .. Hassas ve değerli eşyalarınıza büyük önem veriyoruz. Evinizin ve ofisinizin eşyalarını eşya boyutuna göre uygun araçlarımızla en uygun fiyat avantajı ile taşıtın. Evini taşıtmak çoğu kişi için özellikle çalışan kesim için zor bir süreçtir. Adana Mersin Evden Eve Nakliye Firması olarak bu süreçte eşyalarınıza zarar gelmemesi için tüm personelimizle dikkatli çalışıyoruz. İster Adana -> Mersin veya Mersin -> Adana istikametinde taşının bizden fiyat almadan ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almadan acele karar vermeyin. 
adana mersin evden eve nakliye

FİRMAMIZIN HİZMETLERİ

  • Doğru Araçla Daha Ucuz Nakliye
  • Doğru Personel Sayısı ile Ekonomik Nakliye
  • İhtiyaca Uygun Araç Gönderimi
  • Kapalı Kasa Nakliye (Korumalı)
  • Asansörlü ve Asansörsüz Taşımacılık
  • Mobilya Sökme Takma Hizmeti

NAKLİYE ARAÇ ÇÖZÜMLERİMİZ

Ford Kamyon
18 Metreküp
50 NC
Mercedes Kamyon
Tenteli Açık Kasa Kamyonet
47 Metreküp Kapalı Kasa
55 Metreküp Kapalı Kasa
Asansörlü Nakliye Kamyonu

AÇIKLAMALAR

*: Battaniyeler: Eşyalarınızın zarar görmemesi için özellikle gerektiği durumlarda getirdiğimiz battaniyeler ile sarılır.

** Patpat Ambalajlar: Eşyalarınızın balonlu patpat veyada pıtpıt naylon havalı ambalajlarla sarılır.

*** Fıçılar: Varil fıçı yada bidon olarak da bilinen taşıma gereci olup kutulayamadığınız çoğunlukla küçük eşyalarınızın konulması için kullanılır.

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)

6 + 4
Henüz Yorum Yazılmadı.