ADANA HALI YIKAMA ÇAĞIR

Adana Halı Yıkama

Günlük hayatın koşuşturması içinde temizlik için zaman bulamıyor olabilirsiniz, ama birilerinin bu temizliği de yapması gerekiyorken profesyonel halı yıkama hizmeti veren derinlemesine temizlik sağlayan halı yıkama firması Adana Halı Yıkama imdadınıza yetişiyor. Halılarınızda biriken kıl yün tüy ve her türlü bakterilerden tamamen arındırmak için halınıza özel temizlik uygulamları sağlamaktayız. İşimizi özenle ve severek yapıyoruz halılarınızın ilk aldığınız günkü temizlikte olmasını sağlıyoruz.   Eğer siz de sıradan temizlik yerine halılarınızın yılda bir kez derinlemesine temizliğini istiyorsanız gönül rahatlığı ile halılarınızın detaylı temizliğini yaptırabilirsiniz.  

HALI TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ

Bakteriler hayatımızın yaşamımızın önemli parçasıdır. Yararlı bakterilerin olduğu gibi hastalık sebebi olan kötü bakteriler de halıların üzerinde birikmekte ve hızla üremektedir. Zamana biriken bakteriler özellikle bebekleri olduğu ortamlarda bünyesi zayıf bireylerin çabuk hastalanmasına çeşitli bir çok hastalıklara neden olabilmektedir. Bunun için yılda en az bir kez detaylı halı temizliği gerekmektedir. Kötü kokular görünen lekeler de istenmeyen durumlardır bu sebeple temizliğin önemi daha da artmaktadır. AŞAMALAR;

TOZ ALMA VE YUMUŞATMA

Öncelikli işlem olarak uygulanır. Bu aşama diğer aşamalar gibi son derece önemlidir. Halının tozu alınmadan ve lekelerin içindeki yabancı cisimlerin çıkarılması halının yumuşaması gerekir. Bu işlem sonraki işlemlerin daha kolay yapılmasını sağlamakta ve halınızın yıpranmasını önlemektedir.  

HALININ TÜRÜNE VE DURUMUNA GÖRE UYGUN YIKAMA

İyi bir halı temizleme firması halı yıkama ustası her halıyı tek tek inceleyerek uygun yıkama işlemi sağlamalıdır. Her halının türü ve durumu aynı olmadığı gibi yıkama şeklide de aynı olamaz. Bazı halıların üretiminde önerilen yıkama önerileri vardır, daha uzun ömürlü olması için tıpkı üzerinizde giydiğiniz her kıyafetin etiketinde yıkama önerileri olduğu gibi. Adana Halı Yıkama firmaları içinde en çok tercih edilen yıkama firmalarından olan firmamız ve çalışan ustalarımız hangi halıların hangi türde yıkanacağını bilmekte ona göre özel işlem uygulamaktayız.  

DETERJANIN KALİTESİ

Temizlikte kullanılan malzemelerin ucuzuna kaçılmamalı her halının türüne göre uygun deterjan ve yıkama uygulanmalıdır.  

HALI YIKAMA FİYATLARI:

Makine Halısı Isparta Halısı Halıflex İpek Halı Şagi Halı El Dokuma Halısı Fiyatlarımız hakkında telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz. Halı yıkamanın haricinde yorgan yastık ve koltuk yıkama hizmeti de vermeketeyiz.   HİZMET BÖLGELERİMİZ: Seyhan Pınar Gürselpaşa Ziyapaşa Cemalpaşa Gazipaşa 2000 Evler Tellidere Denizli Mithatpaşa Yenibaraj Kurtuluş Sümer Reşatbey Yeşilyuva Uçak Şakirpaşa Barış Aydınlar Demetevler Fevzipaşa Yenimahalle  Çınarlı Fatih Çukurova Toros Huzurevleri Güzelyalı Beyazevler Mahfesığmaz Yurt Yüzüncüyıl Kurttepe Karslılar Esentepe Şambayadı Yüreğir Sinanpaşa Levent Kışla Yavuzlar Sarıçam Osmangazi Çakırpare Mehmet Akif Ersoy Esentepe Orhangazi Mahallesi  

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)


HemenAraGelsin ile bölgende sana en yakın yerleri hizmet verenleri keşfet.

HemenAraGelsinHizmet Mi Veriyorsun? Sen de HemenAraGelsin'de yer al.

Hizmet Ekle

hemenaragelsin