Adana Daikin Klima Servisi Telefon

 • Adana Daikin Klima
 • Yorumlar (0)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • ADANA DAİKİN KLİMA SERVİSİ
  Tuğrul Öz

  Çukurova, Seyhan, Yüreğir, Sarıçam

  Türkiye Sakarya Hendek'te üretim fabrikası bulunan Daikin, klima alanında dünyada lider önde giden markalar arasındadır. Biz Adana Daikin Servisi olarak teknolojiyi ve klima sektörünü yakından takip etmekteyiz. Temelleri oldukça sağlam olan Daikin başta kimyasal üretimi yapıyordu daha sonraları soğutma sistemleri üretimine başladı. Yılların bilgi birikimi ve uzmanlık alanı ile ilkleri getirmeyi başarmış sektörde her zaman öncülük yapmıştır.
  Daikin Türkiye Sakarya fabrikasında Daikin ve Airfel  markalarıyla üretim yapmaktadır.

  DAİKİN KLİMA SERVİSİ ADANA

  Dünya markası olarak bilinen daikin bugün doğru hava uzmanı sloganı ile dünyanın her yerine klima satışı yapmaktadır. Türkiye'de de oldukça rağbet gören marka kullanıcıları için en iyisini sunduğunu iddia etmekte ve müşterilerin büyük çoğunluğu da aldıkları cihazdan son derece memnun kalmaktadır. Adana Daikin Klima Servisi olarak her türlü arıza onarım montajı bakım temizlik ihtiyaçlarınızda en iyi ve garantili hizmeti vermek için bir telefon kadar size yakınız... Adana Seyhan Yüreğir Çukurova Karataş Karaisalı Kozan Sarıçam ilçelerine hizmet verebilmekteyiz.
  klima arızası
  Seyhan: Barajyolu Yurt Gürselpaşa Pınar Mahallesi Cemalpaşa Kurtuluş Gazipaşa..Çukurova: Güzelyalı Mahfesığmaz Toros Yurt Kurttepe Huzurevleri Beyazevler Mahallesi. Yüreğir Daikin: Atakent Dadaloğlu Yenidoğan Sinanpaşa Kışla Levent Sarıçam Kozan Karataş Karaisalı...   Daikin Serivisi Hizmetlerimiz: Klima Taşıma - Montaj Klima Arıza Tespiti ve Yerinde Onarım Hizmeti Sökme Takma İşlemleri Detaylı Bakım Temizlik Hizmeti. Gaz Kaçağı Tespiti ve Gaz Dolumu

  İlk Yorumu Sen Yap

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika