TOROS MAHALLESİ ÇİLİNGİR ANAHTARCI
0533 449 185115 Dk Servis / Uygun Fiyat / Garantili Hizmet

Toros Mah Adana Anahtarcı Telefon

Çukurova Anahtarcı Adana Çilingir

Toros Mahallesi Adana 7/24 Acil Çilingirci. Çukurova Toros Anahtarcı. Hayal Park Hayal Dünyası ve çevresi....

Hayal Dünyası, Hayal Park, Yeni Çetinkaya Avm, Caner halısaha, Emine Nabi Menemencioğlu Lisesi, Çukurova Elektrik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Piri Reis Anadolu Lisesi... Barış Manço Bulvarı Turgut özal bulvarı, 78158 sokak, Mehmet Kartal Bulvarı. Ahmet Sapmaz Bulvarı, Ali Sepici Bulv. Doğal Park gibi bilinen Adana Toros Mahallesi ve yakın çevrelerine tam destek çilingir hizmeti sağlıyoruz. 15 Dk gibi kısa sürede çilingir kapınızda olabilir. Aşağıdaki telefonlardan hemen bizlere ulaşabilir ve kapıda kalma durumunuzdan hemen kurtulabilirsiniz. Güvenli ve hızlı hizmetimiz için telefonlarınızı 7 24 saat bekliyoruz.  HemenAraGelsin.com ayrıcalığı ile ucuz ve uygun fiyata Adana'da her türlü çelik kapı, demir kapı, pvc kapı, ve diğer özel kapı açma anahtar çoğaltma hızlı ve ucuz çilingir servisi sağlamaktayız.

ADANA TOROS MAHALLESİ ÇİLİNGİR ANAHTARCI

Mesaj Bırak (Ortalama Cevap Süresi 30 dakika)

1 + 8
(3 Kişi Yorum Yazdı)
Pelin
4 yıl 3 ay önce/ 03-2017
Kapıyı açtık göbeği değiştirdik hizmetinizi beğendim fiyatta biraz daha uygun yapsaydınız öğrenciyiz sonuçta daha makbule geçerdi ama hizmet kalitenizi beğendim. Çilingire ihtiyaç duyanlara buradan tavsiye ediyorum.
Banu
4 yıl 4 ay önce/ 01-2017
Kiliti değiştirmek için çağırdık çelik ve demir kapımızın tüm kilitlerini yeniledik. hızlı ve kaliteli işçilik.
Kemal
4 yıl 6 ay önce/ 11-2016
kapımızın kilitini kırdım nasıl oldu ben de anlamadım kırılan parça içerde kalınca açmam mümkün olmadı bize çok yakın olması sebebiyle 10 dakika içinde geldi arkadaş problemi çözdük.