Adana Tıkalı Tuvalet Açma

 • Adana Tıkanıklık Açma
 • Yorumlar (2)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • 2 Kişi Yorum Yazdı.
  ADANA TIKANIKLIK AÇMA / SIHHİ TESİSATÇI
  Sucu Yusuf Usta

  Seyhan, Yüreğir, Çukurova

  Dairenizin tuvaleti tıkanmış ise ciddi bir problemle karşı karşıyasınız demektir. Size en yakın hizmetimizle bu problemden en kısa sürede kurtarmak için bizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede adresinize gelip tıkanmış tuvaletinizi hemen açıyoruz. Cihazla tuvalet tıkanıklığı açma, kameralı pimaş boru açma hizmeti veren firmamız Adana geneli her yere en kısa sürede ulaşabilmektedir.  

  TUVALET TIKANIKLIK AÇMA ADANA

  Tıkalı Tuvalet Açma

  Tuvaletiniz bir çok nedenden dolayı tıkanmış olabilir. Genellikle kağıt peçete yabancı cisimlerin atılması sebep olabilmektedir. Bu durumda vakit kaybetmeden bizi arayarak sorununuza çözüm için bilgilendirmeniz yeterlidir. Ortalama geliş süremiz 15 dakika ile 1 saat arasında o anki iş yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Geliş süremiz ile ilgili bilgiyi telefondan öğrenebilirsiniz. Hizmetlerimiz: Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı Pimaş Boru Açma Gider Borusu Açma Kanalizasyon Açma Alafranga Tuvalet Alaturka Tuvalet tıkanan her türlü tuvalet son teknoloji cihazlarla açılır. Detaylı bilgi ve fiyat için telefondan ulaşınız.  Adana Sıhhi Tesisatçı her türlü sorun ve problemlerinizde çekinmeden samimi yardım için hemen arayın.  

  2 Soru / İstek Yazıldı.

  Bayram
  1 yıl 7 ay önce / 04-2019
  Müstakil tek katli evin lağım gider borusu tıkalı. Yavaş gidiyor ve koku yapıyor. Aşkı geldi su bastı. Ancak evin içinde sorun yok. Ana hatta sorun varmış. 100 ana boruda sorun. Bu sorunu gidermek bana kaça malolur.
  Sahin
  1 yıl 5 ay önce / 06-2019
  Selamun Aleykum gider borusu tikali ne yapabiliriz...

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika