Adana İnşaat Sonrası Temizlik

 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Yorumlar (0)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • Hizmet hemen ayağınıza geliyor Adana İnşaat Sonrası Temizlik ihtiyacınız için hemen fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz. Firmamız ve temizlik personellerimiz alanında uzman olup gerekli sertifikalara bilgi beceri ve donanıma sahip olup her birey sigortalıdır. Yeni eviniz işyeriniz için temizlik elemanı tutmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Size en yakın samimi ve kaliteli hizmeti en makul uygun fiyatlarla sağlamak için buradayız. Bir telefonla evinizin metrekare / oda sayısını kaç temizlik elemanı istediğinizi ne zaman temizlik yaptırmak istediğinizi telefonda ihtiyaçlarınızı söylerek hemen fiyatları öğrenebilirsiniz.  Bilgi ve randevu için hemen arayın.  

  İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ADANA

  ADANA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ İÇİNDE İLK

  İnşaat Sonrası Temizlik : İnşaat firmasından yeni aldığınız evinizin işyerinizin kaba ve ince temizliğini en ince ayrıntısına kadar temizliyor size tertemiz dairenize geçmeniz için tüm külfetli zaman harcamanıza neden olan süreci biz hallediyoruz. Tadilat Sonrası Temizlik (Boya - Sıva - Fayans - Seramik Döşeme - Duvar Kırma - Duvar Bölme vb tadilat işlerinizden sonra her türlü inşaat tadilat kalıntılarının kaba ve ince temizliği detaylı olarak yapıyoruz. )  

  Hizmet Verdiğimiz Adana Bölgeleri:

  Merkez Seyhan ve Çukruva Bölgesi: Tüm semt ve mahallelere geliyoruz..  Yeni yerleşim alanlarından Gürselpaşa Pınar Mahallesi başta olmak üzere 2000 Evler Belediye Evleri - Güzelyalı Bahçeşehir Toros Beyazevler Kenan Evren Turgut Özal Yüzüncüyıl Huzurevleri.. Türkmenbaşı Bulvarı Tellidere -Mavi Bulvar - Gazipaşa Cemalpaşa Fuzuli Caddesi - Yüreğir ve Sarıçam: Atakent Mahallesi Dadaloğlu E5 Üzeri - Yenidoğan Mahallesi İncirlik Mahallesi - Kışla Levent Sinanpaşa Yavuzlar...   Adana İnşaat Sonrası Temizlik Yapan Temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen iyi temizlik hizmeti veren firmalar arasında olan Adana inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik firmamız siz değerli müşterilerimiz için de hizmet vermeye hazırdır. Bilgi ve randevu için hemen arayın...   Adana Temizlik
  Hizmet Mi Veriyorsunuz? Buradan Devam Edin

  İlk Yorumu Sen Yap

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika