Adana Petek Temizliği

Adana Kombi ve Petek Temizliği hizmeti uygun fiyat hızlı ve kaliteli hizmet için hemen arayın. Hizmet Bölgerimiz Seyhan Çukurova Yüreğir ve Sarıçam'dır..

 • Adana Petek Temizliği
 • Yorumlar (0)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • Petek bakımı yaptırana kombi bakımı hediye. Kampanyalı fiyatımız 150 TL olup, petekleriniz ilaçlanarak tek tek temizlenmektedir. Kombinizde filtre temizliği genleşme tankı, yanma odasının bakımı, yoğuşma kabı temizliğini de yapıyoruz. İşimizi hakkıyla yapıyor kombinizden en iyi şekilde randıman almanızı sağlıyoruz.

  Kombi Bakımı diye gelip sadece filtrelerinizi temizleyenlere kanmayın.

  Kombinizden en iyi verimi almak için bizi hemen arayın.

  Isınmak önemli bir ihtiyaçken çok enerji tüketmek de son derece istenmeyen bir durumdur. Kombi doğalgaz tesisatlarında petek içinde dolaşan sıcak su bir süre sonra aşındırma etkisiyle çamurlaşmaya ve tortu haline gelmeye başlar. Bu durumda suyun devirdaim performansını düşürürerek kombinin daha çok enerji harcayarak daha az ısınmasına neden olurlar. Peteklerinizin zamanla performansının düşmesinin nedeni budur. Eğer ilk gün ki gibi daha çok ısıtamıyorsanız odanızı hemen bu işi doğru yapan petek temizleme hizmeti almalısınız. Petek temizleme ortalama 3 4 saat kadar sürmektedir. Amaç sistem içindeki kirlenmiş çamurlaşmış suyu tahliye ederek yeni temiz su koymaktır.  Sektöründe 8 yıldır hizmeti sunan Adana petek temizleme firmaları arasında önemli yere sahip firmamız en uygun fiyata en iyi hizmeti sunmaktadır.


  Hizmet Mi Veriyorsunuz? Buradan Devam Edin

  İlk Yorumu Sen Yap

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika