Pınar Mahallesi Adana Böcek İlaçlama

 • Adana İlaçlama
 • Yorumlar (2)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • 2 Kişi Yorum Yazdı.
  BÖCEK İLAÇLAMA Neler Yapıyoruz: Böcek haşere ilaçlama, bahçe ev ilaçlama iş yeri ve depo ilaçlama.. Özel ilaçlama cihazları ile köşe bucak böceklerin yuva yapabileceği her yere ulaşabiliyor direkt yuvalarına müdahale edebiliyoruz. Hızlı ve etkili bir çözüm sunuyoruz. En fazla kalıcı çözüm için uğraşıyoruz. İlk günden itibaren ciddi oranlarda ortamda bulunan böcekler ilaçların etkisiyle ölüyor ve ilaç sıkılan noktalara ulaştıklarında ilaç çok uzun süreler bile etkisini göstererek sıkılan bölgeden geçmeleri durumunda ölmeleri sağlanmaktadır. Pınar Mahallesi ve Adana'nın tüm noktalarına hizmet vermekteyiz.
  Siz de böceklerden ve böceklerin zararlarından bir günde kurtulmak istiyorsanız evinizde rahatça uyumak gönül rahatlığı ile yaşamak istiyorsanız bize ulaşın.

  Pınar Mahallesi Adana Böcek İlaçlama

  Depo ambar işyeri hangi amaçta kullanılırsa kullanılsın istediğiniz yer için etkili böcek ve haşere ilaçlaması yapıyoruz.
  Fiyat almak için hemen arayın. En uygun fiyatları ve hizmeti sağlıyoruz.    
  bocek-ilaclama-adana pinar-mahallesi-adana-bocek-ilaclama-hasere
  Hizmet Mi Veriyorsunuz? Buradan Devam Edin

  2 Soru / İstek Yazıldı.

  Ismail
  1 yıl 8 ay önce / 03-2019
  Yedi katli 14 daireli apartmani kaca ilacliyorsunuz
  Fadime Gürocak
  4 ay önce / 07-2020
  Evemizde çok fazla karınca var iki yaşında oğlum var bizi hep yiyor karıncalar evimiz iki oda bir salon acaba fiyat ne kadar oluyor

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika