Çukurova Klima Servisi - Adana Telefon

Adana Çukurova Bölgesi Klima Servisi. Aynı Gün Yada Ertesi Güne Randevu - Montaj Bakım Arıza - Klima Gazı - Yetki Belgeli Düzgün Hizmet - HemenAraGelsin.com

 • Çukurova Klima Servis
 • Yorumlar (1)
 • Fiyat Al
 • Mesaj Bırak
 • 1 Kişi Yorum Yazdı.
  ÇUKUROVA KLİMA SERVİSİ
  Tuğrul Öz

  Çukurova, Seyhan, Yüreğir, Sarıçam

  Evinizdeki işyerinizdeki klimanızın sökme takma montajı için Adana Çukurova Klima Servisi firmamızdan hemen aynı gün yada ertesi güne randevu alabilirsiniz. Klima montajı fiyatları için telefondan klima modeli, klimanızın BTU'su nereden nereye montaj yapılacağı gibi gerekli bilgileri vererek en uygun fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Adana Çukurova Klimacı uzman ekibimizle her türlü klima arıza onarım, klima bakım klima temizleme odadan odaya klima montajı, evden eve klima montajı hizmetini güvenli ekonomik güleryüzlü personellerimizce iş bitimi garantili olarak teslim alın.

  ÇUKUROVA KLİMA SERVİSİ ADANA

  Firmamız Adana genelinde hizmet veriyor olup, Adana piyasasında çok ucuza korsan çalışanlardan değildir. Firmamız oda kayıtlı olup belgeli olarak hizmet vermektedir. Piyasa fiyatının aşağısında hizmetlerde klimanızın montajı sırasında yapılacak yanlışlıklar klimanızın ileride arızalanmasına kadar varabilmektedir. Klimanızın en iyi performansla çalışması için sadece alanında uzman yetkili ve özel klima servislerini çağırınız. Biz Çukurova klima firması olarak 10 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda uzman olarak değerli müşterilerimize en iyi çözümleri üretmekteyiz. Standart klimalarda gaz ayarı, yükseklik ayarı eğim gibi klimanın randımanlı çalışması işin bir çok püf noktası ve incelikleri bulunmaktadır. Uzman olmayan yetki belgesi bulunmayan Adana'da yetkisiz klimacılara itibar etmeyiniz.

  Adana Çukurova bölgesinde hizmet verdiğimiz mahalller arasında; Yüzüncü Yıl (100.Yıl Mahallesi) Karahan - Belediye Evleri *Kurttepe Mahallesi -Karslılar Mahallesi / Dörtler Mahallesi ve Köyü / Beyazevler / Toros Mahallesi *Huzurevleri, Güzelyalı * Mahfesığmaz Esentepe Mahallesi -Kabasakal *Şambayadı / Kocatepe Mahallesi'ne hizmet vermekteyiz.

  arıza tespit
  TELEFONDAN FİYAT ALINIZ

  ÇUKUROVA KLİMA SERVİSİ - NEDEN BİZ?

  KLİMA SERVİSİ HİZMETLERİMİZ
  Sökme Takma Montaj
  Klima Bakımı
  Klima Arıza Giderme
  Kumanda Arıza
  Kuamanda Değişimi
  Kompresör Arızası
  Klima Gazı Dolumu
  Arıza Tespiti
  HİZMET VERDİĞİMİZ KLİMA MARKALARI
  GARANTİLİ İŞÇİLİK
  Çukurova Klima Servisi
  Çukurova Klima Montajcısı
  Çukurova Midea Klima
  Çukurova Airfel
  SEG Klima Çukurova
  Baymak Çukurova Servisi
  Ve Diğer Servisler

  1 Soru / İstek Yazıldı.

  SERCAN ŞİMŞEKYILMAZ
  4 ay önce / 07-2020
  ALTUS marka klima. 18.000 btu soğutmuyor. Sürekli sıcak hava geliyor. Fiyat alabilirmiyim.

  Mesaj Bırak / Cevap Süresi Ortalama: 20 Dakika