SİZE EN YAKIN:
Bölge: Adana » Seyhan Ziyapaşa Mahallesi
ZİYAPAŞA MH KLİMA SERVİSİ
0542 620 9938 KLİMA ARIZA BAKIM / TEMİZLİK / MONTAJ

Ziyapaşa Mh Klima Servisi Adana

Ziyapaşa Mahalalesi Klima Teknik Servisi - Adana Seyhan Klima * Hemen Randevu İçin veya Fiyat Almak için İletişime Geçiniz.

Adana Klima Servisi
Cep Telefonundan Direkt Aramak için Tıklayın

Aşırı sıcakların son günlerde kasıp kavurduğu Adana’da klimaların önemi bir kez daha kendini gösterdi. Belediyenin termometreleri yer yer 60 derecenin üzerinde gösteriyor sıcaklık ölümünü sıcak şehirimizin sıcak insanlarına. Klimaların yoğun çalışması aynı anda sıcaklağın daha da artmasına neden olurken, klimasız bir ortamda durmak neredeyse mümkün olmamakta. Aşırı sıcaklar herkesi klima kullanımına yöneltiyor. Ancak gerek eski klimalar gerekse yeni klimalar zaman zaman bozulabiliyor gazı bitebiliyor yada yeni montaj ihtiyacı doğabiliyor. Sizin de klimanız ile ilgili sorunlarınız varsa klima gazı dolumu klima temizliği klima taşıma klima montajı için bize ulaşabilirsiniz. Ziyapaşa mahallesinde yada ziyapaşa mh yakın çevrelerine daha hızlı hizmet sağlayabilmekteyiz.  Klima servisi ile ilgili tüm hizmetlerimiz;

 

  1. Klima Sökme – Takma
  2. *Klima Montajı
  3. Klimanın Temizliği – Detaylı Temizlik Dahil
  4. Klima Nakliyesi  (Klima Taşımacılığı)
  5. Klima Gazı Dolumu (9binlik 12binlik 18binlik 24binlik)

Ziyapaşa Klimacınıza ulaşmak için hemen arayın. Hızlı ve uygun fiyatlar için randevu alınız. 

Bosh

Her marka klima servisi hizmet telefonu

Bosh, Arçelik, Beko, Toshiba, Samsung ve diğer tüm markaların montaj bakım onarım ve klima temizliği en uygun fiyatlara en iyi şekilde sağlanır.

klima temizlik ücreti

İhtiyacınızı / Memnuniyetinizi Yazın