SİZE EN YAKIN:
Bölge: Adana » Sarıçam Dağcı
ADANA SARIÇAM ANAHTARCI TELEFON
0536 346 7020 15 Dk Servis / Uygun Fiyat / Garantili Hizmet

Sarıçam Dağcı Mahallesi Çilingir Anahtarcı Adana

Sarıçam Çilingir Anahtarcı Telefon
Adana Sarıçam En Yakın Dağcı Mahallesi ve Çevresine Çilingir Anahtarcı - Kilitli Kapı Açma / Hasarsız Kapı Açma / Çekili Kapı Açma /Kapı Hidroliği Montajı / Kilit Değişimi
Güvende olma duygusu herkes için vazgeçilmezdir. Kendimizi yaşadığımız evimizde işyerimizde can ve mal güvenliğimiz için uyurken ve dışarıya çıkarken kapılarımızı kapatır ve kilitleriz. Kalabalık şehirde yaşamanın gerekliliği olarak çevremizde bulunan çoğu insanı tanımıyoruz tanımamız mümkün değil. Ne var ki kilitler bazen kendimiz için bile açılmaz olurlar.  Çeşitli sebeplerle kapının anahtarını kaybetmek, biryerlerde unutmak düşürmek yada kalitesiz bir kilit markası kullanılıyor ise zamanla aşındığından kapıyı açarken yada kilitlerken kırılması sık karşılaşılan durumlardır. Diğer taraftan anahtarı kapının arkasında unutup kapıyı çekmek bir anda elinizi ayağınıza dolaştırabilir. Adana Çilingir ve Anahtarcı ve bölgelerimiz arasında olan Adana Sarıçam Çilingir ve Anahtarcısı olarak 15 seneyi geçen sürede binlerce kez kapılara zarar vermeden güvenle tekrar dairenize evinize girmeniz için hizmet veriyoruz. Hizmet süremiz 24 saat olup tatil günlerinde cumartesi pazar ve özel tatil günlerinde dahi nöbetçi olarak kesintisiz Sarıçam’a hizmet vermekteyiz. Sarıçam ilçesi son zamanlarda gelişimi konusunda biraz ivme kazanmış Adana ilçeleri arasında Merkez Seyhan Çukurova ve Yüreğir’den sonra gelmektedir.. Yeni binalar ve apartmanlar villalar siteler yapılarak gelişimi artıyor Sarıçam’ın. Evden eve taşınma işleminizden sonra kapı kilitlerinizi mutlaka değiştirmeniz konunun uzmanı olarak tavsiyelerimizi de yeri gelmişken belirtmek isteriz.  Anahtar göbekleri eski evdekiyle de değiştirebileceğiniz gibi buna imkanınız yoksa sıfır güvenebileceğiniz kilit markalarından anahtarcınıza danışarak doğru seçimi yapabilirsiniz. Standart göbek anahtarları bareller 40 tl’den başlayıp özelliklerine göre fiyatlar artabilmektedir.  Yaygın olarak satışını yaptığımız rağbet gören markalar Kale – Mul t Lock – Yuma – Yale ‘dir.

 

SARIÇAM DAĞCI MAHALLESİ ÇİLİNGİR

Hizmetlerimiz arasında güvenli kapı açmadan çilingir hizmetinden anahtar göbek değişimi, oto kapısı açma, immobilizer anahtar yedeği çıkarma,  beş dakikada ev işyeri anahtarı kopyalama hizmeti alabilirsiniz.  Sarıçam Dağcı Mahallesi Çilingir Hizmeti için Dağcı Mahallesine 15 dakika mesafedeyiz. Gece yada gündüz bir anahtarcı lazım olduğunda güvenle evinize işyerinize çağırabilirsiniz. Uzman ve dürüst çalışanlarımızla onaylı en iyi hizmeti vermekteyiz.

Kilitli Kapının Zararsız Masrafsız Açılması

Çekili Kapının Açılması

Yedek Anahtar Çıkarma / Anahtar Kopyalama / Anahtar Çektirme

Kapı Göbeği Değişimi / Barel Değiştirme / Silindir Göbek Montajı

Kilit Tamiri / Kapı Kiliti Onarımı

Kapı Hidroliği Montajı

Ayrıca Toplu Kapı Göbeği Montajı

Oto Kapısı Açma – Oto Çilingir Hizmeti (Sarıçam ve Dağcı Mahallesine 15 dakika -7 24 saat)

İmmobilizer Yedek Anahtar Çıkarma /

Dağcı Mahallesi Çilingir / Sarıçam Çilingirci Anahtarcı / Adana

İhtiyacınızı / Memnuniyetinizi Yazın