SİZE EN YAKIN:
Bölge: Ankara » Keçiören Karakaya
ANKARA KARAKAYA ÇİLİNGİR
0554 113 6565 15 Dk Servis / Uygun Fiyat / Garantili Hizmet

Karakaya Mh Çilingir Anahtarcı Ankara

Osmangazi caddesi üzerinden Karakaya mahallesinin her noktasına gelmekteyiz. Bir telefonla yardım alabilirsiniz. Kapınızı açamıyorsanız, anahtarınızı kaybettiyseniz, aracınızın anahtarı kaybolmuş aracınızı açamıyorsanız yada teknik anahtar kilit ile ilgili başka sorunlarınız varsa hemen arayın destek alın. Tam 15 seneyi aşkın süredir Ankara Anahtarcı ve çilingir olarak hizmet hayatımıza devam etmekteyiz. Zor anlarda müşterilermiizin belirttiği adrese gitmemiz genellikle 10 15 dakikadır. Uzak noktalarda trafiğin olması gibi durumlarda bu süre bazen 20 25 dakikaya çıkabilmektedir. Telefondan ne kadar sürede geleceğimiz konusunda hemen bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

KARAKAYA ÇİLİNGİR ANAHTARCI

Keçiören Anahtarcısı olarak Ankara Karakaya mahallesinde bilmediğimiz yer yoktur. Hemen bahsettiğinzi yere gelerek şu hizmetleri alabilirsiniz;

Kapınız çekili yada kilitli de olsa kapıya zarar vermeden açılmasını sağlamak.

Kapı göbeklerinin kiliterin değiştirilmesi.

Arabanızın kapısı açılmıyorsa kilit sorunu oluşmuşsa, anahtarınızı kaybetme durumunuzda aracınızın kapısını zarar vermeden kısa sürede açabilmekteyiz.

Her türlü kilit arızalarının giderilmesini sağlıyoruz.

Çelik kasa açma hizmeti de vermekteyiz. Kasanızı açamıyorsanız bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

Amacımız güleryüzlü kaliteli bir hizmeti ihtiyaç anında ulaşabildiğimiz Ankara’nın her yerine hizmetimizi sağlamaktır. 15 seneyi geçen sürede içerisinde Ankara Anahtarcı ustaları arasında en çok tercih edilen en çok aranan usta olmaktan mutluluk duymaktayız. Piyasa fiyatına göre sizde kapıda kalma gibi istenmeyen durumlarda düzgün ve güleryüzlü dürüst güvenilir bir hizmet alın.

Ankara Keçiören Anahtarcı

Karakaya Botanik Parkı Özkent Akbilek Ortaokulu – Tuğra Tepe Düğün ve Nikah Salonu – Çözüm Koleji

Süleyman Sokak – Kule Güray Süleymaniye Bağlum Cd Halis Sk Sevinç Sk ** Osmangazi Caddesi

İhtiyacınızı / Memnuniyetinizi Yazın