SİZE EN YAKIN:
Bölge: Ankara » Keçiören Etlik
ANKARA ETLİK KLİMA

Etlik Mh Klimacı Klima Servisi Ankara

Keçiören Ankara Etlik Mahallesi ve yakın çevre bölgesinde ETLİK KLİMA servisi hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında;

1-Klima Sökme

2-Klima Sökme Taşıma ve Montaj

3-Sadece Klima Montajı…

4-Klima Temizliği ve Klima Montajı

5-Klima Arızası Giderme Klima Bakımı gibi müşteri isteğine göre yerinde klima arıza çözme klima sökme takma montaj işlemleri ve klima temizliği klima gazı ekleme hizmeti vermekteyiz. Firmamızdan randevu alabilir detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz…

 

ETLİK KLİMA SERVİSİ:

Arçelik Beko Samsung Demirdöküm Baymak Toshiba başta olmak üzere diğer tüm marka ve model klimaların her türlü arızası onarımı bakımı yerinde yapılmaktadır. Ayrıca her markanın klima temizliği klima sökme takma montajı hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Tam 10 yılı aşkın süredir Ankara Klimacılar Ankara Klima Servisleri ve yetkili firmaları arasında işini düzgün yapan iyi hizmete uygun fiyat sağlayan Ankara Klima Servisi firmasıyız. Alanımız sadece klimalar olup beyaz eşya vb cihazların arızasına taşınmasına bakmamaktayız.

Etlik mahallesi ve yakın çevrelerden klima temizliği klima sökme takma montaj ve klima arızası klima gazı dolumu talepleriniz olursa bir telefonla fiyat alabilir randevu oluşturabiliriz.

**Keçiören Klimacı

*Keçiören Klima Servisi

 

 

İhtiyacınızı / Memnuniyetinizi Yazın