En Yakın Sıhhi Tesisatçı
Antalya »
ANTALYA SIHHİ TESİSATÇI

Antalya Sıhhi Tesisatçı

İşleriniz itina ile yapılır. Antalya’nın her yerine hizmetimiz vardır. Büyük küçük tüm su arızası su tesisatı işlerine gidebilmekteyiz.  Ayrıca Antalya sıhhi tesisat malzemeleri toptan ve perakende satışlarımız bulunmaktadır. İstediğiniz her tür malzeme tedariği için bize ulaşabilirsiniz.

 

SIHHİ TESİSATÇI ANTALYA

Antalya’nın hemen hemen her noktasına gidebilmekteyiz. Hepimiz alanımızda uzman senelerdir sıhhi tesisat işleri yapan sıhhi tesisatçı ustalarız. Şuana kadar sayısız inşaat alt yapı tesisatı, ev apartman işyeri su tesisat arıza ve çözümlerini başarıyla yaptık.

Banyo Su Arızaları:

Banyo batarya musluk arızaları ve değişimlerini yapmaktayız.

Banyo gider borusu lavabo tıkanma sorunlarını wc gider borusu tıkanmalarını kırmadan masraf çıkarmadan halledebilmekteyiz.

Su kaçağı tespiti yapabilmekte kırmadan dökmeden kaçağı önleyebilmekteyiz.

Mutfak Sıhhi Tesisatı

Mutfak su tesisatı arızlarının tespiti ve giderilmesi

Bulaşık makinesi sıcak su soğuk su bağlantılarının yapılması

Su borusu ekleme su borusu uzatma tesisatı (mutfaktan balkona)

Musluk bataryası değiştirme yenileme arıza çözme

Antalya’da su tesisat ustası (su tesisatçı) tesisat işlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz. Hem ekonomik hem de hızlı hizmet verebilmekteyiz.

 

Apartman Site Su Arızaları

Apartman su deposu kurulumu montajı tamiri ve bakımının yapılması

Yağmur suyu gider oluk yapımı su borusu yenileme yeni hat çekme

Foseptik Su ve Kanalizasyon arıza çözümleri

Apartman Güneş Enerjisi kurulumu montajı tamir onarım ve bakım işleri

Kısacası Antalya şehir içinde apartman ve sitelerde her tür sıhhi tesisat işleriniz itina ile yaparız. Uygun fiyat ve çözüm için arayın sizi bilgilendirelim.

 

ANTALYA GÜNEŞ ENERJİSİ

Güneşin bol bulunduğu şehirimiz Antalya için güneş enerileri de vazgeçilmez doğal kaynağımız. Normal yöntemlere göre doğalgazla tüple elektirikle su ısıtmaya göre çok ekonomik olan güneş enerjisi toptan ve perakende satışlarımız olduğu gibi güneş enerjisi montajı kurulumu ve arıza servislerine de gitmekteyiz.  Antalya’nın her noktasına güneş enerisinde hızlı ekonomik enerji montajı sağlıyoruz. Güneş enerjisi modelleri ve fiyatları için telefondan bilgi alabilirsiniz.

Yardımcı olabileceğimiz konularda telefondan yardım istemeye çekinmeyin. Bizi arayın su arızlarınız ve çözüm taleplerinize hemen yanıt verelim. 

Antalya Sıhhi Tesisat

İhtiyacınızı / Memnuniyetinizi Yazın