Ankara »
ANKARA BÖCEK İLAÇLAMA
0554 113 6565 BÖCEK VE HAŞERELERDEN KURTULUN

Ankara Böcek İlaçlama

Böcek ve haşereler hayatımızın hemen hemen her alanında karşımıza çıkabiliyor. Kendileri ne kadar istenmese de ekosistemin bir parçası olması sebebiyle onlardan tamamen kurtulmak yoketmek mümkün olmadığı gibi doğru da olmayacaktır. Ancak yaşadığımız alanlardan onları uzaklaştırabilir var olan böcekleri doğru ilaçlama yöntemleri ile kurtulabiliriz.

 

ANKARA BÖCEK İLAÇLAMA

Ankara Böcek ilaçlama firması olarak genellikle 2 ilaçlama yöntemi kullanmaktayız, bunlar hizmet verdiğimiz ev işyeri ofis gibi ortamlarda en uygun en çok tercih edilenlerdir.

Jel İlaçlama ve Sıvı İlaçlama (Kokusuz İlaçlama) her ikisi de kendine göre çok etkilidir. Jel ilaçlama böceklerin ilacı yemesiyle yuvasında ölmesini sağlarken, sıvı ilaçlama haşerelerin geçtiği güzergahlarda sıvı ilacın üzerlerine bulaşmasına ve ölmesine yönelik bir yöntemdir. Sıvı ilaçlama yani kokusuz ilaçlama’da bulunulan ortamın terkedilmesi gerekmez ancak gıda gibi yiyecek içeceklerin açıkta bulunmaması gerekir.

Mutfak böcek ilaçlama

Ankara böcek ilaçlama firması hizmeti mutfak

hamamböceği ilaçlama ankara

ankara böcek ilaçlama hamamböceği

Böcekler haşereler bulunduğunuz ortamda iyi yer edinmiş ve bunu çoğalmaları ile fark ediyorsanız hemen Ankara Böcek İlaçlama firmamızdan destek alabilirsiniz. Size en uygun özel çözümü sunacağımızdan ve etkili bir çözüm oluşturacağımızdan emin olabilirsiniz. Alanında uzman kadromuzla böcekleri çok iyi tanıyor hangi böceğe hangi ilacın ve yöntemin kullanılması gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle kullandığmız yöntemlerle yaşadığınız sorunları kısa sürede bitmesini haşerelerden böceklerden daha hızlı kurtulmanızı sağlıyoruz.

Böcek Haşere İlaçlama Fiyatları Ankara

Firmamızdan sorunlarınıza yönelik telefonda bilgi vererek fiyat ve randevu alabilirsiniz. Her ilaçlama’da 3-6 ay arasında garanti verebilmekteyiz. Eğer bu süre içinde şikayetiniz olursa ücretsiz ikinci üçüncü ilaçlamayı kendimiz karşılamaktayız.

 

İhtiyacınızı / Memnuniyetinizi Yazın