En Yakın Sıhhi Tesisatçı
Adana »
ADANA TIKANIKLIK AÇMA / SIHHİ TESİSATÇI
0536 460 1189 Uygun Fiyat / Temiz İşçilik / Hızlı Servis

Adana Tıkalı Tuvalet Açma

adana sıhhi tesisatçı seyhan telefon
Cep Telefonundan Aramak için Tıklayın

Dairenizin tuvaleti tıkanmış ise ciddi bir problemle karşı karşıyasınız demektir. Size en yakın hizmetimizle bu problemden en kısa sürede kurtarmak için bizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede adresinize gelip tıkanmış tuvaletinizi hemen açıyoruz. Cihazla tuvalet tıkanıklığı açma, kameralı pimaş boru açma hizmeti veren firmamız Adana geneli her yere en kısa sürede ulaşabilmektedir.

 

TUVALET TIKANIKLIK AÇMA ADANA

Tıkalı Tuvalet Açma

Tuvaletiniz bir çok nedenden dolayı tıkanmış olabilir. Genellikle kağıt peçete yabancı cisimlerin atılması sebep olabilmektedir. Bu durumda vakit kaybetmeden bizi arayarak sorununuza çözüm için bilgilendirmeniz yeterlidir. Ortalama geliş süremiz 15 dakika ile 1 saat arasında o anki iş yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Geliş süremiz ile ilgili bilgiyi telefondan öğrenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

Tıkalı Tuvalet Açma

Tıkalı Pimaş Boru Açma

Gider Borusu Açma

Kanalizasyon Açma

Alafranga Tuvalet Alaturka Tuvalet tıkanan her türlü tuvalet son teknoloji cihazlarla açılır. Detaylı bilgi ve fiyat için telefondan ulaşınız.  Adana Sıhhi Tesisatçı her türlü sorun ve problemlerinizde çekinmeden samimi yardım için hemen arayın.

 

İhtiyacınızı / Memnuniyetinizi Yazın