SİZE EN YAKIN:
Bölge: Adana »
ADANA SİNEKLİK ÜRETİMİ VE MONTAJI

ÖZER PEN - ŞENOL ÖZER

0533 620 8396 Kapı ve Pencere Sineklik Sistemleri

Adana Sineklik

Özerpen Sineklik Adana
(Şenol Özer)
Daha kaliteli ve sağlıklı ev işyeri ortamları için sineklik taktırmak çok önemli ve gerekli bir ihtiyaç özellikle Adana gibi yaz sıcaklarında kapı pencerenin sürekli açık bırakıldığı şehirimizde. Sadece sinek değil yaşadığınız mekan içerisine hiç bir böcek giremeyeceği gibi büyük oranda tozun da evinizin içeri girmesini engeller. Böylece eviniz daha az toz olacağı için daha az temizlik ihtiyacı duyarsınız. Bu da size hem ekonomik anlamda hem iş gücü anlamında iyi yönde yansıyacaktır.   Ayrıca Adana oldukça kalabalık bir şehir 2 milyona yakın yaşayan nüfusu ile her geçen yıl hızla gelişen Adana Seyhan Çukurova Sarıçam Yüreğir kentsel dönüşümle birlikte büyük apartmanlara site yaşamına hızla adapte olmakta.. Malesef apartmanlarda özellikle içtiği sigarayı dairesinden aşağıya atan düşüncesiz bireyler olabilmekte. Sineklik bu gibi durumlarda bile sizleri büyük tehlikelerden korumaktadır. Nitekim yaşanılan bir çok hadiseleri üzücü olayları haberlerden izlemekteyiz. Kalabalık yaşamının avantajları olduğu gibi dezavantajları da olabiliyor. Kötü senaryoları tahayyül ederek başımıza gelebilecek kazaları düşünerek önlem almak büyük oranda elimizde. En basiti bir sineklik taktırarak bu gibi kötü senaryolarda büyük oranda evinizde oluşabilecek kazaları da önleyebilirsiniz.  

ADANA SİNEKLİK FİYATLARI

Takılacak yer hakkında detaylı bilgi alarak telefonda fiyat alabilirsiniz. Ücretsiz keşif yaparak net fiyat da alabilirsiniz. Gün içerisinde bizlere ulaşarak sineklik modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ölçü için randevu alabilirsiniz. Adana'nın her yerine gelebilmekteyiz. Başta Seyhan Çukurova olmak üzere Yüreğir ve Sarıçam ilçelerine de aynı gün gelmekte yetiştirebilme durumunda aynı gün sineklik takabilmekteyiz. Sineklik taktırarak sizde istenmeyen her tür böcekten kendinizi koruyabilirsiniz. Uçan hamamböcekleri yazları balkon ve pencere camından içeri mi giriyor? Eviniz tozlu topraklı bölgeye yakın ve dışardan çok mu toz alıyor? O halde çözüm çok basit hem modern görünen hem de sizi her tür karasinek sivrisinek ve diğer böceklerden koruyan sineklik taktırarak  yaşadığınız ortamı daha yaşanılır hale getirin.  

İYİ SİNEKLİK - KALİTELİ SİNEKLİK UYGUN FİYAT

Piyasada çeşitli sineklik modellerini bulmak mümkündür. Tam randıman alabilmek için kullanış amacı ve ne şekilde kullanılacağı çok önemlidir. Örneğin sürekli balkona çıkılan bir mekanda mutlaka balkon için de sineklik modelleri kullanılmalıdır. Sineklik yana kayar sürgülü olabileceği gibi kapı şeklinde açabilir yada daha pratik mıknatıslı sineklik modelleri kullanılabilir. Kullanış amacınıza uygun sineklik modelleri için irtibata geçmeniz yeterlidir. Hem size uygun ürünleri hem de fiyatlarını telefondan öğrenebilirsiniz. Net fiyat için mekanın tam ölçülerinin alınması gerekir. Ortalama fiyat için bizi arayın.    
 • Hüseyin YILMAZ -

  Sarıçam stat rezidansta 1+1 evim var pencereler fransız balkon tipi her ikisine de sineklik taktirmak istiyorum

  Öğleden sonrası için gelip ölçü alabilirsiniz

  Ben daire sahibiyim..

 • Mustafa Akyürek -

  Adana/YÜREĞİR Kışla Mahallesi’de oturuyorum. Evime 2 adet kapı sineklik ve 5 adet pencere sineklik taktirmak istiyorum. Pencereler ve kapı eski tip tahta pencere ve kapı. Fiyat belirlemek için ölçü alma imkanınız varmi. Teşekkürler.

 • İhtiyacınızı / Memnuniyetinizi Yazın