SİZE EN YAKIN:
Bölge: Adana »
ADANA KORNİŞ MONTAJI
0537 718 1894 Uygun Fiyat / Temiz İşçilik / Hızlı Servis

Adana Korniş Satışı Montajı ve Servisi


Yeni bir eve taşındınız ama perdeleriniz için hiç korniş yok yada perdenize uygun kornişler yok. Üstelik kornişi takabileceğiniz ekipmanınız eksik. Herşey tamamsa bile takacak belki de yeterli  zamanınız yok. O halde size en yakın korniş ustası bulun ve çağırın. Her çeşit korniş montajınız ve korniş arızalarında (yerinden çıkan kornişler, kırılan kornişler) yenileme ve montaj hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Evinizde iş yerinizde ofisinizde perde kornişleri takarken çevreyi kirletmiyoruz. Sizi düşünen donanımlı ve tecrübeli kornij ustası Adana’da hizmetinizde.

 

ADANA KORNİŞ MONTAJI

KORNİŞ USTASI ADANA

  • Her türlü perde ve korniş montajı
  • Stor perde montajı – Zebra perde montajı
  • Her türde perde takma hizmeti

Seyhan Yüreğir Çukurova Sarıçam ilçerinde hizmet veriyoruz. Aynı gün ve istenilen günler için hizmet verebilmekteyiz. Telefondan hemen bilgi ve randevu alabilirsiniz.

2000 Evler Belediye Evleri – Huzurevleri – Toros- Güzelyalı – Karslılar – Yüzüncüyıl 100.Yıl Gürselpaşa Beyazlevler Pınar Mahallesi – Tellidere Bahçeşehir Yenimahalle (Real Civarı) Öğretmenler Bulvarı – Aydınlar Sümer Fevzipaşa Gazipaşa – Cemalpaşa İsmetpaşa Yeşilevler – Reşatbey – Kurtuluş – Fatih Denizli – Mithatpaşa Alparslan Türkeş Bulvarı * Mavi Bulvar – Ahmet Sapmaz Bulvarı – Atakent Dadaloğlu –Yüreğir Sarıçam ilçerine de hizmet vermekteyiz.

  • İhtiyacınızı / Memnuniyetinizi Yazın